Які тернопільські депутати прогулюють сесії обласної ради (ІНФОГРАФІКА)

Які тернопільські депутати прогулюють сесії обласної ради (ІНФОГРАФІКА)

На Тернопільщині   майже півсотні депутатів облради пропустили більше половини засідань сесії обласної ради. Прогули народних обранців підрахували активісти руху «ЧЕСНО».

Ternopil2

До трійки найбільших прогульників потрапили двоє колишніх регіоналів – Любов Крупа (перше місце за кількістю прогулів у раді) та Олександр Чачо (третє місце).

Другий за кількість прогулів за всі роки – свободівець Андрій Русенко. Як повідомили у фракції ВО “Свобода”, цей депутат із квітня 2014 р. перебуває у зоні АТО як доброволець. Але Русенко є кандидатом на відкликання в за прогули засідань і в 2013 році.

Крім того, до десятки найбільших прогульників потрапило двоє нардепів. Едуард Леонов зі Свободи обирався депутатом Верховної Ради у 2012 році від цієї ж партії, а Юрій Чижмарь, що до облради пройшов за списком Єдиного центру, став нардепом останнього скликання від Радикальної Партії.

Дехто з депутатів не з’являлися на засіданнях роками. Екс-регіонал Віталій Лисак жодного разу не відвідував раду протягом трьох років, у 2012-2014 роках. Іще один колишній представник ПР Ігор Михальчук та Ольга Романишин зі Свободи пропустили всі засідання за рік двічі – у 2013-2014  роках, а Юрій Чижмарь – у 2012-2013 роках. Фелікіссім Ментух з Української народної партії жодного разу не був на сесіях у 2013 році.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares