Збаражчанин Юрій Вовк візьме участь у міжнародному турнірі з вільної боротьби, який відбудеться в Ірані (ФОТО)

Двоє вихованців тренерів Збаразької РК ДЮСШ Тернопільської області Петра та Євгена Королів – Юрій Вовк і Мар’яна Козак – стали чемпіонами 22-го відкритого Всеукраїнського турніру з вільної боротьби пам’яті заслуженого тренера України, майстра спорту міжнародного класу Юрія Рідченка, який відбувся в Броварах Київської області 24-25 вересня. У турнірі взяли участь 410 спортсменів. Про це повідомляє у районному часописі «Народне слово» Ірина Сиско.

14448898_1792661324323788_2458956701487311759_n

Збаражчанин Юрій Вовк не лише став переможцем у ваговій категорії 35 кг, а й увійшов до складу збірної команди України для участі у міжнародному турнірі, який відбудеться в Ірані у листопаді цього року.

Мар’яна Козак виборола «золото» в категорії 70 кг.

Трохи не вистачило везіння, щоб отримати призове місце, Андрію Ткачу. Змагаючись у категорії 38 кг, він посів п’яте місце.

«Проте, – відзначив тренер Петро Король, – у даному випадку результат Андрія дуже високий, якщо врахувати, що учасників було багато, і всі вони дуже сильні».

Джерело: Народне слово