З банківських карток тернополян продовжують зникати гроші

З банківських карток тернополян продовжують зникати гроші

Вам телефонують з банку та повідомляють, що з вашої картки невідомі намагаються незаконно зняти гроші. Знайте – це шахраї. Лише минулої доби шестеро жителів області потерпіли від псевдобанківських працівників. З їх рахунків загалом зняли понад 28 тисяч гривень.

Схема стандартна. До потерпілих телефонують на мобільні невідомі та представляються співробітниками банку. Співрозмовник починає переконувати людину, що з її рахунку неправомірно намагаються зняти гроші. Відтак пропонує убезпечити «електронний гаманець» від стороннього доступу, шляхом проведення деяких банківських операцій. Таким чином незнайомцям вдається дізнатися у своїх жертв реквізити банківських карток. За допомогою такої інформації аферисти знімають з чужих рахунків кошти.

Міліціонери знову і знову застерігають жителів області від такого виду шахрайств. Якщо вам телефонують начебто з банківської установи – запитайте, коли і в яке відділення ви можете підійти, щоб вирішити проблему особисто, а не по телефону.
Обов’язково розкажіть про такий вид шахрайства своїм рідним та знайомим.

І ще декілька порад від правоохоронців, які убезпечать ваш «електронний гаманець» від протиправних посягань:

– ні в якому разі не розголошуйте нікому термін дії картки (4 цифри біля номеру картки наприклад 09/17), CVV-код (3 цифри на звороті картки зазвичай нанесені на полі для підпису після цифр);

– не передавайте платіжну картку для використання іншими особами, у тому числі родичами;

– встановіть добовий ліміт на зняття коштів;

– періодично перевіряйте стан коштів на рахунку.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *