За два місяці платники Тернопільщини сплатили до бюджету країни 419 млн грн

За два місяці платники Тернопільщини сплатили до бюджету країни 419 млн грн

До зведеного бюджету впродовж січня-лютого 2016 року платники Тернопільщини перерахували 419,1 млн грн. Індикативний показник виконано на 115,9 відсотка, додатково найшло 57,6 млн грн. Про це повідомили у відділі комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Прогнозні показники надходжень до держбюджету за відповідний період цього року забезпечено на 106,2 відсотка, надійшло 158,2 млн грн.

Зокрема, до державного бюджету забезпечено надходження 68,3 млн грн податку на додану вартість, 8 млн грн податку на прибуток та 2 млн грн акцизного податку.

Місцеві бюджети отримали 260,9 млн грн, приріст надходжень, відповідно до очікуваного показника, – 48,4 млн грн. Надходження єдиного соціального внеску з початку року склали 240,6 млн грн, що на 7,9 млн грн більше прогнозного показника.

Варто зазначити, що такий рівень надходжень забезпечено, перш за все, за рахунок сумлінного виконання платниками податків конституційного обов’язку – добровільної сплати податків, а також завдяки вдосконаленню системи адміністрування податків і зборів та впровадженню електронних сервісів.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *