За фактом відеозапису, розміщеного в Інтернет, тернопільська поліція відкрила кримінальну справу проти місцевого “макаренка”

За фактом відеозапису, розміщеного в Інтернет, тернопільська поліція відкрила кримінальну справу проти місцевого “макаренка”

Слідчі Тернопільського відділення поліції розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 127 Кримінального кодексу України – катування. Підставою для відкриття справи став відеоматеріал про неправомірні дії керівника одного з тернопільських училищ, розміщений в інтернет-мережі, інформує сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській  області.

Нагадаємо, наприкінці січня в соціальних мережах з’явилося відео на якому видно як двоє учнів одного з місцевих училищ стоять на колінах перед однокурсниками. За словами хлопців,  у такий спосіб директор ПТУ вирішив покарати їх за паління цигарок.

Аби з’ясувати усі обставини справи, правоохоронці опитують свідків інциденту, керівництво навчального закладу,  педагогів, учнів. Наразі триває досудове розслідування, збираються матеріали, за результатами яких буде прийняте відповідне  рішення.

Санкція статті, згідно якої розпочато кримінальне провадження, передбачає позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *