За невиконання судового рішення – до кримінальної відповідальності

За невиконання судового рішення – до кримінальної відповідальності

Співробітники слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Тернопільській області у ході досудового розслідування за фактом умисного ухилення від сплати податків у великих розмірах звернулися до слідчого судді з клопотаннями про тимчасовий доступ до речей і документів, які мають значення для встановлення обставин у кримінальному провадженні.

Клопотання слідчого задоволені і, відповідно до них, слідчим суддею постановлено ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів обвинувачуваного, яка у встановленому законом порядку набрала законної сили та пред’явлена особі як володільцю зазначених у ній речей  та документів.

У зв’язку із відмовою порушника виконувати рішення суду, слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Тернопільській області розпочато кримінальне провадження за статтею 382 Кримінального кодексу України за фактом невиконання особою вимог ухвали слідчого судді про тимчасовий доступ до речей та документів, що набрала законної сили.

Слід зазначити, що за вказане кримінальне правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу від 8500 грн до 17000 грн або позбавлення волі на строк до трьох років.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares