За образливі слова побив кривдника до смерті та спокійно ліг спати…

За образливі слова побив кривдника до смерті та спокійно ліг спати…

Конфлікт між чоловіками виник у Тернополі в одній з квартир багатоповерхівки. 27-річного господаря помешкання роздратувала поведінка сусіда та образливі виловлювання, які почув на свою адресу.

27-річного нападника визнали винним в умисному нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого. Тернопільський міськрайонний суд призначив йому 8 років позбавлення волі. Міру покарання апеляційний суд області залишив без змін. Аби довести свою правоту, власник квартири застосував до кривдника «переконливі аргументи» – удари кулаками в голову та обличчя, від яких той упав. Продовжував бити сусіда і на підлозі, а згодом виставив закривавленого чоловіка за двері та, повернувшись у квартиру, спокійно ліг спати.

Медики швидкої допомоги доправили потрепілого до реанімаційного відділення лікарні, але врятувати його не вдалося – через тиждень чоловік помер.

27-річного нападника визнали винним в умисному нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого. Тернопільський міськрайонний суд призначив йому 8 років позбавлення волі. Міру покарання апеляційний суд області залишив без змін.

Також тернополянина зобов’язали сплатити матері потерпілого 80 тис. грн моральної шкоди.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *