За що платити 3 гривні у тернопільській маршрутці №3? (ФОТО)

За що платити 3 гривні у тернопільській маршрутці №3? (ФОТО)

Водії тернопільських маршруток, мабуть, були б не проти, якби вартість проїзду збільшували щомісяця. Ось і тепер вважають, що три гривні за проїзд – мало. Бо дороге пальне, запчастини і…

100_5998

Словом, аргументів на користь зростання ціни квитка знаходять чимало. Аби ж то водії та власники маршрутних автобусів ще так ревно дбали про комфорт для пасажирів. Часто у маршрутках буває брудно – віника і води, здається, вони не бачать ого-го скільки часу. Штори… краще не торкатися до цих бруднющих шматків тканини – дуже вони заяложені. А стільці у деяких автобусах – через один. Якось щербато виглядає. Зате, на стілець може сісти лише один пасажир, а стати на місце видертого сидячого місця – людей двоє-троє. Ось і рахуємо: три гривні плюс три і плюс, може, ще три… То навіщо приварювати назад того стільця?

Зайшла 11 серпня в автобус, який курсував за маршрутом «Вулиця Миру – міська лікарня №2». Над задніми дверима розташована кнопочка, якою пасажири сигналізують до водія, коли треба вийти. Ага, в цьому автобусі треба гукати: «Водій, відкрийте задні двері»! Бо там, де мала бути кнопка – жахливе видовище: кришка зірвана, стирчать проводи (на фото). «Стрьомно», – як каже молодь.

За що ж платити 3 гривні у тернопільській маршрутці №3?

Олеся ІВАНЮК.

Автор
Схожі публікації

1 коментар

  1. Avatar
    тернополянка

    Блін, а як таке страхоття випускають на маршрут? це може щось там закоротити і тоді всім пісєц. а шо, маршрутки перед тим як вони їдуть везти пасажирів ніхто не перевіряє? я в шоці!!!

    Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *