Заліщицька державна гімназія на Тернопільщині отримала статус «Microsoft Showcase School 2015-2016»

Заліщицька державна гімназія на Тернопільщині отримала статус «Microsoft Showcase School 2015-2016»

Навчальний заклад з України  визнаний як глобальний лідер завдяки успішній інтеграції технології у викладанні та навчанні. Заліщицька державна  гімназія Тернопільської області обрана корпорацією «Майкрософт» як «Показова Школа 2015-2016» за відмінні успіхи у трансформації свого навчального середовища, забезпеченні (створенні умов та використанні) більш персоналізованого навчання учнів, використанні хмарних технологій з метою кращої підготовки учнів – успішних фахівців своєї справи у майбутньому. Про це повідомляє прес-служба ТОДА.

Заліщицька державна гімназія приєднується до ексклюзивної спільноти 400 головних шкіл світу, визнання яких дозволяє по-справжньому оцінити їх новаторські зусилля та інновації в переосмисленні викладання, навчання і оцінювання, щоб просувати використання навичок 21 століття.
«Отримання статусу «Показова-Школа Майкрософт» – велика честь і визнання ентузіазму нашого педагогічного колективу, які  створюють сучасне інноваційне навчальне середовище, – скахав директор Заліщицької державної гімназії Олександра Войчишин. – Ми з нетерпінням чекаємо на можливість ділитися своїм досвідом з іншими школами в Україні та у світі, щоб продовжувати пошук інноваційних способів для забезпечення  наших учнів відповідними інструментами, необхідних для успішного навчання у класах та за їх межами».

Як «Показова Школа», Заліщицька державна гімназія буде тісно співпрацювати з корпорацією «Майкрософт», щоб і надалі просувати інноваційні процеси в освітню галузь, і передавати своє бачення розвитку освіти при використанні технологій, організовуючи у гімназії семінари, на яких директор та педагоги будуть ділитися досвідом, а також заклад буде наставником для інших шкіл з питань практик освітніх трансформацій.

«Microsoft Showcase Schools» – яскраві приклади тих шкіл, котрі впроваджують та просувають інновації, обираючи різноманітні способи, щоб налагодити співпрацю, мотивувати учнів, і створювати спільноту громадян, які прагнуть до знань, як в школі, так і поза її межами», – наголосив Антоні Салсіто, віце президент сектору Глобальної освіти корпорації «Майкрософт. – Ці школи насправді трансформують освітні процеси і забезпечують більш персоналізоване навчання для учнів, надихаючи їх досягати більшого».

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *