Замість феєрверку підпалили чуже авто

Замість феєрверку підпалили чуже авто

1У Кременецькому районі затримали трьох молодих чоловіків, які після святкування Нового року викрали та спалили автомобіль.

Відсутність свого легковика марки «ВАЗ-2109» виявив житель села Богданівка. За кілька годин правоохоронці знайшли обгорілу «дев’ятку» в кюветі. Невдовзі затримали хлопців. які були причетні до викрадення та підпалу автомобіля.

Як вивявилося, після святкового застілля двоє братів з товаришем вирушили додому за кілька кілометрів від місця святкування. Проходячи через село Богданівку, помітили на подвір’ї автомобіль з ключами в замку запалювання. Однак, завести двигун юнаки не змогли. Тоді вони відкотили «дев’ятку» в кювет за кількасот метрів, але й там не змогли її завести.

Молоді люди обшукали авто і знайшли в багажнику дорогі інструменти: перфоратор, електролобзик, водонасос. Усі інструменти загальною вартістю 4 тис. грн хлопці забрали з собою, аби пізніше продати.

Коли компанія вирушила з награбованим, один з юнаків повернувся, щоби приховати докази. У салоні знайшов газову горілку, відкрутив на ній вентиль і підпалив.

Щодо молодих людей відкрито кримінальне провадження за фактами крадіжки та заволодіння транспортним засобом, а третьому, крім цього, ще й доведеться відповідати за умисне знищення чужого  майна.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *