Замість обіцяного льодового палацу в Тернополі зроблять лише хокейний  майданчик

Замість обіцяного льодового палацу в Тернополі зроблять лише хокейний  майданчик

Тернополяни добре пам’ятають обіцянки попереднього губернатора регіонала Валентина Хоптяна, який запевняв, що не лише у Тернополі, а й у районних центрах будуть збудовані льодові палаци для розвитку зимових видів спорту. Однак високопарні обіцянки залишилися пустою похвальбою. Тим часом міська влада вирішила відремонтувати хоча б  хокейний  майданчик поблизу будинків на бульварі Данила Галицького, 28 та  вул. Лесі Українки, 17. Як розповідає начальник відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду Ганна Муца, майданчик тут  був і раніше,  однак перебував у неналежному стані.

На хвилі підготовки до місцевих виборів чиновники обіцяють замінити огорожу та облаштувати майданчик штучним покриттям. У теплу пору року його можна буде використовувати для проведення спортивного дозвілля, а взимку це буде повноцінне хокейне поле.

–  Майданчик буде універсальний, покриття там буде гумове. Влітку діти зможуть грати футбол та інші види спорту, а взимку він буде заливатися водою і на льоду діти гратимуть хокей, – розповідає Ганна Муца.

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares