Збаражчани привезли «золото» з Володимира-Волинського (ФОТО)

Четверо збаразьких борців, що на Тернопільщині, стали чемпіонами відкритої першості України з вільної боротьби серед Центральної ради ФСТ «Спартак». Про це повідомляє часопис «Народне слово».

12273725_1672556529667602_3044102996735919846_o-650x418

Змагання відбулись у Володимир-Волинську і зібрали 212 учасників. «Золото» здобули збаражчани – Андрій Ткач (вагова категорія 35 кг), Юрій Вовк (32 кг), Олег Ключка (42 кг), Олександр Михальський (73 кг). Крім того, Олег Ключка виконав нормативи кандидата у майстри спорту України. Решта з чотирьох переможців підтвердили свої звання кандидатів у майстри спорту.

Водночас із цими змаганнями відбувся 5-ий Міжнародний турнір на Кубок міського голови м. Володимира-Волинського серед школярів – 2003 рокународження і молодших. Тут збаразькі борці здобули три призові місця: Назар Григоряк у ваговій категорії 26 кг виборов «золото», Влад Хариш (26 кг) – «срібло», Богдан Федчишин (28 кг) – «бронзу».
Збаразькі борці – вихованці тренерів РК ДЮСШ та ФСК «Чемпіон» Петра Євгена Королів та Олександра Шафранського.

Варто додати, що на турнірі з вільної боротьби у Хмельницькому – імені Б.Хмельницького –  бронзовим призером став збаражчанин, вихованець Київського олімпійського коледжу Олександр Бебко, який виступив у ваговій категорії 50 кг.