Збаразькі борці знову «в золоті» (ФОТО)

13076531_1729468933976361_3162104620308208967_n-650x418

Команда борців з міста Збаража, що на Тернопільщині, вчергове здобула «золото». На цей раз на третьому відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби на призи заслуженого майстра спорту Павла Олійника, який відбувся у Хмельницькому. Про це повідомляє районний часопис «Народне слово».

Вихованцям РК ДЮСШ, ФСК «Чемпіон» тренерів Петра та Євгена Королів, Олександра Шафранського, Олега Борисевича вдалось стати першими серед 20 команд з областей України та Молдови (загалом 320 учасників). На другому місці – спортсмени з Кам’янця-Подільського, на третьому – чернівецька команда.
В особистому заліку у своїх вагових категоріях чемпіонами стали Владислав Хариш (26 кг) та Вікторія Нікітюк (44кг). Срібних нагород у збаражан також дві: у Богдана Федчишина (29 кг) та Арсена Царя (38 кг). Шестеро земляків здобули бронзові медалі – Назар Григоряк (29 кг), Богдан Бастюк (34 кг), Антон Семенчук (42 кг), Андрій Сидяга (59 кг), Владислав Пожогін (66 кг), Катя Мельник (33 кг).

«Із 26 членів команди, – зазначив президент ФСК «Чемпіон» Петро Король, – було чимало таких, які вперше взяли участь у подібних змаганнях, тому вони були для них важливим етапом у їхньому становленні як спортсменів, дали їм новий потужний досвід та можливість випробувати власні сили».