Зберігають шанси на вихід з групи

«Чорноморець» − «Динамо» Загреб, Хорватія − 2:1.

«Чорноморець» − «Динамо» Загреб, Хорватія − 2:1.Одесити пропустили гол ще у першому таймі і всі їхні  зусилля виправити становище ще до перерви були марними.

У другому таймі хорвати не грали у суто захисний футбол, чим ускладнювали завдання для українського клубу. Все змінилося у кінці зустрічі і навіть на першій доданій хвилині. Наздогнавши ПСВ, підопічні Романа Григорчука все одно мають перемагати конкурента у Голландії, аби продовжити виступи у турнірі.

Інший матч групи В: «Лудогорець» Болгарія − ПСВ Ейндховен, Голландія  − 2:0. Становище команд: «Лудогорець» – 13 очок; ПСВ – 7; «Чорноморець» – 7; «Динамо» Загреб – 1.

12 грудня зустрінуться: ПСВ − «Чорноморець», «Динамо» Загреб − «Лудогорець».

«Дніпро» − «Пандурій» Румунія − 4:1.

Заздалегідь вирішивши питання виходу до 1/16 фіналу престижного європейського турніру, «Дніпро» не відмовився від перспективи боротьби за перше місце у групі. При цьому наставник дніпрян перевірив найближчий резерв.

Господарі забили швидкий гол, а потім був пенальті у їх ворота. Тим не менше, останнє слово було за «Дніпром», який до фінального свистка ще тричі розписався у воротах румунського клубу.

Перемога в Італії через 2 тижні дозволить українському клубу випередити «Фіорентину».

Інший матч групи Е: «Пасуш Ферейра» − «Фіорентина» − 0:0

Становище команд: «Фіорентина» – 13 очок; «Дніпро» – 12; «Пасуш Ферейра» – 2; «Пандурій» – 1.