Збірна пожежно-рятувальної служби здобула перемогу в першості тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» із самбо (ФОТО)

У Тернополі, на базі клубу «Галицькі леви», відбулась особисто-командна першість тернопільської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Тернопільської області з боротьби самбо за програмою «Динаміада-2016». У змаганнях взяли участь 7 збірних команд рятувальних, правоохоронних та інших спеціальних служб області.

3 2

28 учасників, демонстрували свою силу та спритність, виборюючи першість у 7 вагових категоріях. Про це повідомили у прес-службі Управління ДСНС України в Тернопільській області.

Представники збірної Управління ДСНС України у Тернопільській області показали достойні результати. В особисто-командному заліку, у ваговій категорії до 90 кг, перше місце виборов начальник караулу ДПРЧ-12 капітан служби цивільного захисту Олександр Федьків. Друге місце розділи начальник сектору профпідготовки ЦЗД Управління підполковник служби цивільного захисту Руслан Міхащук (вагова категорія до 100 кг), начальник караулу ДПРЧ-15 старший лейтенант служби цивільного захисту Андрій Павліна (вагова категорія до 68 кг) та старший пожежний ДПРЧ-12 старший сержант служби цивільного захисту Анатолій Ощенков (вагова категорія до 82 кг). У особистому заліку, у ваговій категорії до 62 кг, перше місце в начальника караулу ДПРЧ-11 капітана служби цивільного захисту Романа Мізюка.

У підсумку, збірна пожежно-рятувальної служби, здобула перше загальнокомандне місце. Друге місце у представників Національної гвардії та почесне третє у команди Головного управління національної поліції.

Переможців нагородили кубками, грамотами та дипломами фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».