Збірна рятувальників Тернопільщини виборола «золото» у чемпіонаті обласної організації ФСТ «Динамо» з легкоатлетичного кросу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

4 квітня на набережній Тернопільського ставу відбувся чемпіонат громадської організації «Тернопільська обласна організація ФСТ «Динамо» України» з легкоатлетичного кросу, за програмою змагань «Динаміада-2017». У змаганнях взяли участь 34 учасники з 8 команд.

0939

Представники пожежно-рятувальної служби традиційно продемонстрували достойний результат. Зокрема, серед чоловіків в особисто-командному заліку відзначились, Юліан Лобоцький – ІІ місце на дистанції 1000 м, Ігор Лукасевич – ІІ місце на дистанції 3000 м та Андрій Теслюк – ІІ місце на дистанції 5000 км. Рятувальниці теж не відставали від своїх колег. Відтак, на дистанції 1000 м серед жінок, Анастасія Бобер виборола ІІ місце в особисто-командному заліку, а Надія Желізняк – ІІІ місце в особистому заліку.

І хоча в активі кожного з наших спортсменів «срібло» – у підсумку, в загальнокомандному заліку, збірна Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області посіла I місце, а від так виборола «золото».