Збірна України показала форму, в якій виступатиме на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро (ФОТО ВІДЕО)

1Члени олімпійської збірної України взяли участь у презентації екіпіровки, в якій вони виступатимуть на майбутніх Іграх в Ріо. У рамках презентації були представлені парадні і тренувальні комплекти, яку для команди пошила компанія “Peak”. Замість спортивних штанів – класичні, інформує ProSportТСН.

2

3

У тих самих кольорах парадна форма спортсменів. Верх – білі жакети. Чоловіки – без краваток та зайвих аксесуарів. Жовта сукня з кокетливою розпіркою або ж блакитні штани та принтова блуза – на вибір жінок. Це найкраща форма за всі роки змагань, де брала участь наша збірна – упевнена гімнастка і одна з головних надій на олімпійське золото Ганна Різатдінова, “Дуже подобається. Головне, що комфортна, позитивна”, – каже вона.

Дев’ять місяців роботи над ескізами, вибором тканини та головне – узгодженням дизайну з олімпійцями. Так про свою роботу говорить Андре Тан.

“Найвередливіші, як завжди, жінки. Кожна ледве не пропонувала свій варіант форми. Я кажу: ну, давайте ви все-таки будете стрибати і заробляти золоті медалі, а я все-таки буду займатися своєю роботою”, – розповів дизайнер.

Також була показана щоденна форма, яку спортсмени, відповідно до контракту з виробником, будуть носити в олімпійському селищі, а також будуть в ній присутні на церемоніях відкриття та закриття Ігор, а також на церемоніях нагородження.

Держава і НОК, як зазначає Проспорт, нічого не витратили на олімпійську форму. Компанія виробник сама надала екіпіровку, а також матеріальну допомогу олімпійській команді.

Джерело: ТСН


 
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares