Зброю з місця вбивства мера Феодосії нібито знищили в Тернополі, – прокуратура

Зброю з місця вбивства мера Феодосії нібито знищили в Тернополі, – прокуратура

Прокуратура Тернопільської області розпочала розслідування у кримінальному провадженні за фактом внесення недостовірних даних про знищення зброї, знайденої на місці вбивства міського голови Феодосії.

Прокуратура перекваліфікувала кримінальне провадження з «розбою» і «замаху на умисне вбивство» на «розбій» і «умисне вбивство»Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

«Прокуратура області здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом внесення службовими особами УМВС України в Тернопільській області недостовірних даних про знищення речового доказу в кримінальній справі», – йдеться у повідомленні.

За інформацією, у цьому році працівники міліції документально оформили факт знищення обрізу одноствольної мисливської рушниці, який проходив як речовий доказ у кримінальній справі.

Але зброя, фактично, знищена не була, зазначили у прокуратурі.

Розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.3 ст.364 КК України.

У прокуратурі нагадали, що 27 липня зазначений обріз одноствольної мисливської рушниці виявили та вилучили правоохоронці під час огляду місця події за фактом вбивства міського голови Феодосії Олександра Бартенєва.

Нагадаємо, посадовець був поранений з обрізу мисливської рушниці в ніч на 27 липня. Увечері цього ж дня, після декількох операцій, він помер в міській лікарні Феодосії.

Прокуратура перекваліфікувала кримінальне провадження з «розбою» і «замаху на умисне вбивство» на «розбій» і «умисне вбивство».

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *