Жінка дала заробити шахраям в інтернет-магазині 12 тис. грн.

Жінка дала заробити шахраям в інтернет-магазині 12 тис. грн.

Продати чи придбати необхідний товар на Інтернет-ресурсі «OLX» з легкістю може кожен мешканець краю. Однак віртуальна торгівля приваблює не лише добросовісних користувачів, але й нечесних людей, котрі хочуть нажитися на довірі та незнанні елементарних правил безпеки інших, сектор комунікації Головного управління Національної поліції.

У чергову пастку шахрая потрапила мешканка обласного центру. Жінка розмістила оголошення про продаж електродвигуна. Невдовзі знайшовся і покупець. Невідомий чоловік зателефонував та захотів придбати товар. Жінка назвала реквізити картки. Однак вже через декілька хвилин покупець зателефонував  та попросив продиктувати код на іншій стороні банківської картки, для достовірності даних. Жінка надала таку інформацію. В результаті втратила 12 тисяч з картки.

Застереження від правоохоронців залишаються незмінними:

  • не довіряйте незнайомцям;
  • не розголошуйте їм свої особисті дані та будь-які банківські реквізити;
  • перевіряйте інформацію щодо умов переказу чи отримання коштів на картку,  для достовірності телефонуйте до відділення банку.
  • встановіть ліміт для зняття коштів з банківської карти.

Не варто здійснювати передоплату на банківські картки продавцям, котрих ви не знаєте. Якщо товар знаходиться в іншому місті, користуйтеся доставкою з можливістю післяоплати, тобто наложеним платежем.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares