Житель Тернопільщини обладнав у гаражі підпільний цех з виготовлення горілки – «штампував» оковиту різних брендів (ФОТО, ВІДЕО)

Підпільну гуральню із розливу горілчаної продукції відомих торгових марок оперативники управління протидії злочинності у сфері економіки спільно з працівниками слідчого управління УМВС України в Тернопільській області виявили у селі Ковалівка Монастириського району.

PM581image002

Про посилення заходів протидії кримінальним правопорушенням у сфері виробництва та обігу алкогольної продукції міліціонери попереджали. З цією метою на території області тривають профілактичні заходи, повідомиди у СЗГ УМВС України в Тернопільській області.

Проте для 37-річного жителя села Ковалівка, що на Монастирищині, вочевидь, непогані прибутки від реалізації розлитої у гаражі горілки виявилися вагомішими, аніж страх перед відповідальністю. Чоловік у підсобних приміщеннях на території власного господарства влаштував гуральню з виготовлення та розливу оковитої різних торгових брендів.

PM350image001

Як повідомив начальник управління протидії злочинності у сфері економіки Василь Мокрицький, міліціонери задокументували факт організації діяльності підпільного цеху з виробництва фальсифікованої алкогольної продукції з підробленими марками акцизного податку. У підозрюваного вилучено обладнання, яке забезпечувало серійність виготовлення сурогату. Зокрема, металеві ємності, шланги, лійки, пристрій для закорковування пляшок, майже дві тисячі порожніх пляшок з уже наклеєними етикетками різних виробників, шістсот корків, близько сотні марок акцизного збору з ознаками підробки. Є серед вилученого і спиртосуміш – 120 літрів, а також півтори сотні пляшок готової продукції.

PM78image004

Обладнання, алкогольну продукцію та марки акцизного збору направлено на експертизу, а власникові цього «добра» оголошено підозру за частиною першою статті 199 ККУ – виготовлення, зберігання, придбання, перевезення а також збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного податку. Карається таке діяння  позбавленням волі на строк від трьох до семи років

Міліціонери встановлюють ринок збуту товару ковалівського гаражного розливу.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares