Жителі Тернопільщини можуть отримати довідки про несудимість у сервісних центрах МВС

Жителі Тернопільщини можуть отримати довідки про несудимість у сервісних центрах МВС

Із 1 лютого територіальні сервісні центри МВС по всій Україні почали видавати Довідки про відсутність судимості. Замовити її можна буде з вівторка по суботу, у зручний час з 9.00 до 18.00 (у суботу до 16.45), без обідньої перерви та незалежно від місця реєстрації. Про це повідомили у відділі комунікації ГУНП Тернопільської області.

«Запит на отримання довідки заповнюється безпосередньо у адміністратора територіального сервісного центру МВС, на місці. Наш пріоритет реформи – це максимальне спрощення порядку надання послуг громадянам. Можливість тепер отримати довідку про відсутність судимості у територіальних сервісних центрах МВС – це розширення географії послуг, отримання її у зручний час, швидке подання запиту, завдяки впровадженню електронних черг та роботи наших адміністраторів. Найголовніше, ми працюємо над тим, аби вже незабаром Довідку змогли замовити та отримати в один «клік», не виходячи з дому», – зазначив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Для отримання довідки про несудимість потрібно звернутися до зручного за місцем розташуванням територіального сервісного центру МВС (адреси на сайті hsc.gov.ua).

Заявник під час подання запиту пред’являє посадовій особі територіального сервісного центру МВС документ, що посвідчує його особу, а також надає його копію; для осіб, які були раніше судимі, необхідно мати документ, що засвідчує поточну відсутність судимості.

Термін дії довідки не визначається, оскільки вона надається станом на дату здійснення перевірки. Надання довідки здійснюється безкоштовно у строк до 30 календарних днів з дня надходження запиту.

Для швидкого інформування та консультування громадян у сервісних центрах МВС працюють сайт hsc.gov.ua, Фейсбук-сторінка fb.com/hsc.gov.ua і телефон на довідок: (044) 290-19-88.

У  Тернополі Регіональний сервісний центр МВС в Тернопільській області №6141 розташований на вул. Бережанська, 65.

Автор
Схожі публікації

1 коментар

  1. Avatar
    Довідка про несудимість онлайн

    “Надання довідки здійснюється безкоштовно у строк до 30 календарних днів з дня надходження запиту” та хто буде чекати, коли швидко треба, то біжиш до юристів і замовляєш, бо ще треба апостиль і переклад довідки зробити

    Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares