Жителі Тернопільщини обурені несанкціонованими скидами львівського сміття

Жителі Тернопільщини обурені несанкціонованими скидами львівського сміття

Львівське сміття знову незаконно завезли у Тернопільську область. Черговий випадок виявили у Бережанському районі, повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

«На Павлівське сміттєзвалище вночі було завезено 2 фури сміття зі Львова. Про це свідчить багато різноманітних чеків, учнівських зошитів з прив’язкою до міста», – повідомив голова райдержадміністрації Володимир Петровський.

Ситуацію зі сміттям з’ясовують працівники Бережанського відділу поліції. На місце події виїхали спеціалісти обласної державної екологічної інспекції.

Нагадаємо, після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі львівське сміття неодноразово фіксували на території інших областей України, куди його завозили незаконно.

Подібні випадки траплялися і на території Тернопільської області: в Малашівцях та поблизу Зборова. В обидвох випадках у відходах виявили чеки з львівських магазинів.

Голова облдержадміністрації Степан Барна доручив правоохоронцям, керівникам РДА та керівникам громад посилити контроль за пересуванням сміттєвозів та не допустити завезення в область сміття зі Львова.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *