Жителів Тернопільщини просять повідомляти про браконьєрство під час нересту риби

Жителів Тернопільщини просять повідомляти про браконьєрство під час нересту риби

Із 1 квітня по 10 червня на всіх рибогосподарських водних об’єктах встановлено нерест риби та інших водних біоресурсів.
Тернопільським рибоохоронним патрулем на період нерестової заборони посилено контроль за охороною водних біоресурсів на підконтрольних рибогосподарських водних об’єктах та збільшено кількість рибоохоронних рейдів. 

На жаль, статистика рибоохоронної роботи свідчить про активізацію незаконного вилову риби саме в нерестовий період. Так, у ході проведення заходів з охорони водних біоресурсів працівниками Управління 6 квітня викрито грубе порушення «Правил любительського і спортивного рибальства» на водоймі біля села Глядки Зборівського району. У порушника вилучено заборонене знаряддя лову – сітку ставну. Матеріали справи направлено у Зборівський районний суд для вирішення справи по суті.

Управління Державного агентства рибного господарства в Тернопільській області звертається до всіх жителів області не бути байдужими до природних запасів наших водойм. Слід об’єднати зусилля заради порятунку природи й створити сприятливі умови для збереження та природного відтворення біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Тернопільщини, не обмежуючи при цьому рибалок – любителів. Збереження рибних запасів залежить від кожного з нас, збережімо  рибні запаси водойм і вони будуть надзвичайно багаті, наголошують в Управлінні.

Про факти браконьєрства на водоймах просять повідомляти за цілодобовим номером телефону гарячої лінії Тернопільського рибоохоронного патруля: (0352) 27-70-34.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *