Жительку Тернопільщини засудили за неправдиві свідчення

Жительку Тернопільщини засудили за неправдиві свідчення

На лаві підсудних опинилася 52-річна жителька Шумського району. Жінку визнали винною у тому, що надала завідомо неправдиві показання під час допиту її як свідка у кримінальному провадженні, порушеному за фактом нанесення тілесних ушкоджень.

Як з’ясувалося, підсудна була попереджена  про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве показання, проте ввела слідство в оману. Під час досудового розслідування кримінального провадження, в якому вона виступала, як свідок, жінка повідомила факти та обставини, які не відповідали дійсності. В той же час, під час розгляду справи у суді вона змінила свої покази на інші.

У залі судових засідань шумчанка зізналася, що надала недостовірну інформацію під час досудового розслідування. За даним фактом слідчими Шумського райвідділу міліції було розпочато кримінальне провадження за статтею 384 ККУ – завідомо неправдиве показання.

Розглянувши матеріали кримінального провадження, районний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченою. Жінці призначено покарання у вигляді 2 років позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *