Жителя Тернопільщини визнали героєм-рятувальником року

Жителя Тернопільщини визнали героєм-рятувальником року

Нагородження лауреатів Всеукраїнської акції «Герой – рятувальник року» відбулося 17 вересня у центральному апараті ДСНС України. Грамоту та цінний подарунок також отримав житель Бережанщини Петро Паньків.

Нагадаємо, 23 лютого поточного року, підполковник служби безпеки України у відставці запобіг нещасному випадку на місцевому ставку в місті Бережани. Того дня дітвора, гуляючи і розважаючись, вирішила перевірити товщину льоду. Однак випробування на міцність лід не витримав й діти опинилися у крижаній воді.  На щастя, Петро Паньків якраз перебував поруч і, не роздумуючи ані хвилини, кинувся рятувати дівчат. Вже потім, коли небезпека залишилася позаду, зрозумів, що й сам неабияк ризикував життям, адже перелякані діти у паніці могли затягнути під лід і його самого. Та не зважаючи ні на що, підполковник у відставці впевнений, що діяв правильно.

До слова, Всеукраїнська акція “Герой – рятувальник року” передбачає пошук непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха.  Головна мета — донесення до широкого загалу фактів та обставин їхніх героїчних вчинків, визначення найкращих серед кращих та проведення урочистої церемонії нагородження переможців.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *