Звітність платниками єдиного внеску подаватиметься за новими формами

Звітність платниками єдиного внеску подаватиметься за новими формами

Починаючи з 1 липня 2016 року, звіти щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – Звіт) за звітний період «червень 2016 року» та подальші звітні періоди 2016 року подаються платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за новою формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 11.04.2016 р. №441 «Про внесення змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ №441).

Нові електронні формати Звіту розміщені на офіційному веб-порталі ДФС України в розділі«Електронна звітність»/Платникам податків про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення/Реєстр електронних форм податкових документів.

Для подання Звіту в електронному вигляді за новими формами платникам єдиного внеску у випадку відсутності діючого Договору про визнання електронних документів (далі – Договір) з відповідним територіальним органом ДФС необхідно укласти такий Договір.

Платник єдиного внеску також може підготувати, заповнити та надіслати Звіт в електронному вигляді за новими формами, скориставшись електронним сервісом «Електронний кабінет платника».

Водночас Звіт за попередній звітний період (періоди) до 2016 року, який не подавався, подається до контролюючого органу за формою, що діяла з 1 травня 2015 року. Такий Звіт подається лише один раз за один звітний період, повідомили у відділі організації роботи Головного управління ДФС у Тернопільській області.
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *