
Руслан Бондарчук із села Биківці Шумської громади уже з червня 2022-о був на війні. Брав участь у важких боях з окупантами на нулі. Не раз був поранений, та повертався до побратимів. На жаль, нині Руслан повертається до рідної домівки на щиті. Вічна пам’ять Герою!
«На превеликий жаль, Шумська громада втратила ще одного захисника. Помер військовослужбовець Бондарчук Руслан Дмитрович, 1977 року народження, житель села Биківці.
З червня 2022 року Руслан захищав усіх нас від російської навали. Був неодноразово поранений, адже брав участь у важких боях на Сході України.
Рідні та односельчани висловлюють найкращі слова про Руслана, який був добрим, щирим, життєрадісним, завжди усіх підтримував та не відмовляв у допомозі.
Чин похорону відбудеться завтра, 05 березня об 11-ій годині у рідному селі захисника. Вічна пам’ять Герою! Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та бойовим побратимам Руслана!» – повідомили у Шумській громаді.