Сьогодні: Вівторок. 03.06.2025

У ЗУНУ провели конкурс читців поезії Лесі Українки «Глибини Лесиного слова»

У ЗУНУ провели конкурс читців поезії Лесі Українки «Глибини Лесиного слова»

Леся Українка – велика поетеса, письменниця, драматургиня, перекладачка та громадська діячка, людина виняткової мужності і принциповості, духовної краси і мистецького обдарування, чиє ім’я овіяне особливою всенародною любов’ю. Її творчість та постать залишаються символом незламності українського духу і сьогодні.

До роковин з дня народження поетеси у Західноукраїнському національному університеті відбувся конкурс читців поезії Лесі Українки «Глибини Лесиного слова», організований відділом творчої самореалізації та виховання університету.

Студенти читали мудре, красиве і сильне поетичне слово геніальної Лесі Українки.

Оцінювали конкурс:

Світлана Миколаївна Сорочинська – начальник відділу творчої самореалізації та виховання ЗУНУ, заслужений працівник культури України.

Юрій Васильович Дзюла – викладач української мови і літератури ФКЕПІТ, фахівець відділу творчої самореалізації та виховання ЗУНУ.

Наталія Мирославівна Ліщинська – кандидат філологічних наук, доцент кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності  ЗУНУ.

І місце у конкурсі отримала Анастасія Галещук (СГФ);

ІІ місце – Богдан Андрійчук (СГФ), Соломія Лецан (СГФ);

ІІІ місце – Марія Матушинець (ННІМВ ім. Б. Гаврилишина), Анна Лемик (ФКЕПІТ), Анастасія Мілян (ФФО).

Переможці та учасники конкурсу отримали дипломи і грамоти.

А ще переможці отримали солодкі подарунки від первинної профспілкової організації студентів ЗУНУ (голова – Антон Шевчук).

Модерувала конкурс Ілона Дядьо.

Автор

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *