«Золото», «срібло» та «бронзу» завоювала тернопільська гімнастка Анастасія Бачинська на етапі Гран-прі в Угорщині

23-26 вересня у місті Сомбатгей, Угорщина, відбулися представницькі змагання зі спортивної гімнастики – 8th Hungarian Grand Prix Competition, які стали заключними перед чемпіонатом світу в Японії.

На етапі Гран-прі учасниця збірної команди України, вихованка комунального закладу Тернопільської міської ради «КДЮСШ ім. Ю. Горайського» Анастасія Бачинська стала найуспішнішою гімнасткою у жіночих змаганнях. Про це пише сайт міської ради.

Анастасія Бачинська взяла участь в усіх чотирьох фіналах та здобула одразу три нагороди:

«золото» – у вільних вправах (12.7), обійшовши угорську спортсменку Ченге Бачкай і канадійку Сідней Тернер;

срібну медаль – в опорному стрибку (13.175);

«бронзу» – у вправах на брусах (13.2).

Загалом, українська збірна зі спортивної гімнастики на етапі Гран-прі в угорському Сомбатгеї здобула дев’ять медалей, чотири з яких – золоті.

Бажаємо Анастасії Бачинські нових перемог на чемпіонаті світу, що стартує 18 жовтня в Японії.