ФК «Тернопіль АТО» переміг дворазового чемпіона групи «Захід»

18 липня ФК «Тернопіль АТО» провів матч 9-го туру чемпіонату України Героїв АТО, в рамках якого в місті Калинів Львівської області зустрілась з дворазовим переможцем групи «Захід» – командою «Авіатор». Про це повідомляє АФТ.

У першому таймі тернополянам вдалось вийти вперед завдяки влучному удару з одинадцятиметрового Олександра Пижа. На останній хвилині першого тайму тернополяни подвоїли рахунок – відзначився Судомир Тарас.

На початку другого тайму «Авіатор». завдяки пенальті, зробив рахунок 1:2. Проте до закінчення фінального свистка тернопільським атовцям вдалося ще двічі відзначитись.

Фінальний свисток зафіксував рахунок 4:1 на користь ФК «Тернопіль АТО» , який значно покращив шанси тернопільської команди на вихід у фінальну частину Чемпіонату України на кубок Героїв АТО, що відбудеться у вересні на стадіоні імені Валерія Васильовича Лобановського у Києві.

У паралельному матчі луцька «Волинь АТО» перемогла Івано-Франківськ АТО з рахунком 2:0, інші претенденти на вихід у фінальну частину розписали нічию ФК «Звягель» – ФК «Гоща» (2:2).