Якщо ми думаємо, що «йдемо в ногу з часом», то помиляємося – ми вже позаду. Треба завжди бігти попереду, щоб йти в ногу з часом. І це правило особливо важливе для сучасної освіти. Коли викладач є не просто лектором, а граючим тренером: сучасним, проактивним, успішним у різних сферах життя. Саме тоді він буде цінним для студентів.
Сьогодні життя зробило нам новий виклик – карантинні обмеження. Та якщо студенти не можуть прийти до нас, то ми прийдемо не лише до них, але й до їхніх батьків. А чому ні, коли і батьки студентів зможуть отримати для себе щось корисне, вважають у Тернопільському національному економічному університеті.
Так, нещодавно відбулися два надзвичайно креативні та неординарні вебінари для студентів та їхніх батьків: «Інструктаж-консалтинг з проблем обліку і оподаткування заробітної плати та соціальних виплат»; «Оподаткування заробітної плати: зарубіжний досвід та вітчизняні порівняння».
Заходи проведи декан факультету фінансів та обліку, доцент Кізима Андрій Ярославович і професорка кафедри обліку та оподаткування Панасюк Валентина Миколаївна.
Валентина Миколаївна поділилася власним теоретичним та практичним досвідом, розповівши про актуальні та суттєві аспекти обліку та оподаткування праці та її оплати; особливості соціальних виплат в Україні та закордоном.
Використовуючи традиційні та інтерактивні методи, зокрема обговорення, дискусію, ситуаційний аналіз, лекторка активізувала аудиторію, стимулювала студентів до кращого засвоєння матеріалу.
Але знання не мають ніякої цінності, якщо студенти не отримують бажання їх застосувати на практиці. Та найвищу оцінку онлайн-лекції можуть дати саме студенти, коли кажуть, просто: «круто!». А саме так оцінили професійний рівень і майстерність лекторів студенти і їхні батьки.