Вигода та переваги використання теплових насосів

Вигода та переваги використання теплових насосів

Тепловий насос призначений для перенесення до споживача теплової енергії з джерела. Пристрій можна використовувати як для опалення будівлі, так і для нагрівання води для побутових потреб. Майте на увазі, що існує багато факторів, що визначають вибір пристрою. До них відносяться, у тому числі, кліматичні умови, тип ґрунту, рівень та хімічний склад ґрунтових вод на ділянці. Встановити тепловий насос з подальшим обслуговуванням системи вам допоможуть майстри компанії «Кароліна». На обладнання надається гарантія.

Навіщо потрібен тепловий насос

Тепловий насос — пристрій, який не «виробляє» енергію. Воно витягує енергію з природного джерела (води, грунту і повітря) і транспортують її всередину будівлі. Деякі типи пристроїв можуть використовуватися для охолодження приміщень — постійної чи періодичної дії. Замовивши встановлення даного обладнання, ви забезпечите ваш будинок опаленням у зимовий період та охолодженням у літні місяці. Плюс також полягає в тому, що гаряча вода буде у вас цілий рік.

Теплове насосне обладнання, завдяки використанню відповідних термодинамічних процесів, здатне перетворювати первинну енергію та доставляти її в опалювальну установку. 

Установки цього типу, аналогічно електричному котлу, функціонують від електромережі. Використовується органічне паливо (безкоштовна енергія землі, води чи повітря), а платить споживач лише з її транспортування. Таким чином, вартість експлуатації пов’язана лише з покупкою електроенергії для підтримки роботи системи, а не для нагрівання води.

Теплове насосне обладнання також може працювати на газі. Перевагою даного типу установок є той факт, що газ відносно дешевий і легкодоступний. Газові двигуни, призначені для теплових насосів, мають тривалий термін служби.

Особливості та плюси експлуатації теплових насосів

Перш ніж ухвалити рішення про встановлення, варто з’ясувати, чи підходять водні та ґрунтові умови в околицях вашого будинку для такого виду інвестицій. Також ознайомтеся з цінами та враховуйте експлуатаційні витрати.

В установці з водяним тепловим насосним обладнанням циркулює ґрунтова вода і саме звідти береться енергія, необхідна для обігріву будівлі та підігріву технічної води. Система може бути високоефективною цілий рік, але її встановлення досить складне і обійдеться недешево. 

Необхідно виконати ряд підготовчих робіт: пробурити свердловину, в яку потім поміщається обладнання зовнішнього теплообміну.

Перевагами цього пристрою є:

  1. Низькі витрати в порівнянні з використанням твердопаливних котлів, які вважаються досить економічними. Використовуючи відновлювану енергію (органічне паливо) у вигляді тепла, що зберігається у землі, воді чи повітрі, тепловому насосу потрібно мало електроенергії для роботи компресора.
  2. Відсутність викидів забруднюючих речовин. При використанні електричної енергії тепловий насос не спричиняє локальних викидів шкідливих речовин. Навіть у глобальному масштабі це рішення є екологічно нешкідливим.
  3. Високий рівень безпеки та комфорту. Екологічно чисте обладнання не потребує особливого догляду, воно нешумне та зручне у повсякденному використанні. Максимальний рівень безпеки також пов’язаний з тим, що пристрій не містить небезпечних реагентів, здатних спровокувати спалах або вибух.

Замовити встановлення теплових насосів можна в компанії «Кароліна». 

Підключення обладнання стане вигідним рішенням для вас з фінансової точки зору як на етапі інвестування, так і в процесі експлуатації будинку, оскільки відсутні фіксовані платежі за розподіл і користування газовою мережею. Теплове насосне обладнання як самостійне джерело тепла також дозволить відмовитися від будівництва димоходу (за умови, що не встановлений камін з димоходом).

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *