Чому популярні одноразові гофровані склянки?

Гофровані склянки із паперу

Завдяки своєму незвичайному дизайну, гофрованим стінкам і відмінній щільності, рифлені гофровані склянки стали дуже популярними. Це гнучкі склянки, які можна використовувати як для холодних, так і для гарячих напоїв. На відміну від пластикових або тонких паперових стаканчиків, цей виріб є найкращим у своєму класі.

Кав’ярні на винос не з чуток знають, як важливо запропонувати клієнтам не лише смачний лате чи інший напій, а і правильну склянку. Більшість підприємств вже давно відмовилися від токсичного пластикового посуду на користь паперових виробів. Вони екологічно чисті, практичні та прості у використанні.

Ви можете придбати стакани з гофрованого паперу на сайті www.simi.kiev.ua/stakany-s-gofroy. Тут представлений широкий асортимент товарів безпосередньо від виробників. А нижче в статті спробуємо розібратися в основних перевагах цих продуктів.

Що являють собою гофровані паперові склянки?

Одноразовые бумажные стаканы

Гофровані склянки – зручний і практичний одноразовий столовий посуд, який широко використовується у сфері HoReCa. Вони виготовлені з товстого паперу з рельєфним гофрованим зовнішнім шаром і тонким внутрішнім шаром з пластику.

Стаканчики виготовлені з щільного гофрованого картону, який є екологічно чистим і не шкодить людині та навколишньому середовищу. Виріб простий у використанні, не б’ється при падінні та не потребує миття після використання (його можна просто викинути).

Переваги стаканчиків з гофрованого картону

Картонні одноразові склянки мають такі переваги:

  1. Вдала реклама. Яскравий та унікальний дизайн привертає увагу та позитивно впливає на продажі та прибуток магазину.
  2. Безпека для здоров’я та навколишнього середовища. На відміну від пластикових стаканчиків, вироби з гофрованого паперу не виділяють шкідливих речовин при нагріванні.
  3. Теплоізоляція. Рифлена поверхня зігріває і підтримує оптимальну температуру напоїв, на відміну від пласких паперових склянок. Стаканчики легко утримуються в руках і не обпалять руки навіть через дуже гарячі напої.
  4. Дешева ціна. Гофровані стакани з рифленою поверхнею коштують недорого, особливо якщо купувати їх великими партіями.
  5. Гігієна. Одноразові паперові стакани не використовуються повторно, що знижує ризик зараження небезпечними вірусами.
  6. Щільність. Внутрішня ламінація запобігає протіканню напоїв.
  7. Зручна кришка. Спеціально розроблена пластикова капсула забезпечує герметичність і запобігає випадковому проливанню напою.
  8. Безпека. На відміну від гладких склянок, стакани з зубчастими ребрами не зісковзують.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *