У чому головні переваги пакетів із паперу?

У чому головні переваги пакетів із паперу?

Віднедавна багато країн відмовилися від використання поліетиленових пакетів. І небезпідставно – адже ці вироби забруднюють навколишнє середовище і переробляються сотні років у природних умовах. Не оминула ця доля й Україну – тут також набув чинності закон про поступову заборону таких пакетів.

Тепер українські супермаркети все частіше пропонують паперові пакети. Вже достатньо давно купити одноразові пакети з паперу можна в інтернет-магазинах, наприклад на https://simi.kiev.ua/bumazhnyie-paketyi.

Чому краще купити паперові пакети?

Паперові пакети мають очевидні переваги перед поліетиленовими

  1. Екологічність. Папір та картон – екологічно чисті продукти, на відміну від поліетилену. Паперові пакети розкладаються за кілька місяців без сторонньої допомоги й не виділяють шкідливих компонентів у навколишнє середовище (на відміну від пластику). Більшість паперових виробів можна використовувати повторно або переробляти. Наприклад, звичайні пакети без повноколірного друку чи ламінації.
  2. Гнучкість. Паперові пакети використовуються скрізь – від простих супермаркетів до магазинів дизайнерського одягу. Вони підходять для пакування товарів у найрізноманітніших галузях. А от декоративні паперові пакети можуть використовуватися як альтернатива паперу для пакування подарунків.
  3. Бренд. Для деяких компаній паперові пакети – це гарна можливість розмістити свій логотип. Його можна наносити на пакування продукції, подарунки та рекламні матеріали. Якісне брендоване пакування часто використовується у повсякденному житті Ваших клієнтів. А ще це безкоштовна реклама, яка робить Вашу компанію більш популярною серед цільової аудиторії.
  4. Мають гарний вигляд. Паперове пакування набагато довговічніше за пластикове. На хвилі екологічної стурбованості навіть елементарний однотонний пакет, у виробництві якого не використовувався пластик, може виглядати дуже добре. Окрім цього, існує безліч різновидів паперових пакетів. Подарункове пакування можна прикрасити оригінальними принтами або привабливими ручками.
  5. Доступна ціна. Паперові пакети коштують дорожче, ніж пластикові вироби, але якість цілком відповідає ціні. Крім того, використання паперу – важливий крок у напрямку збереження природи. Для компаній це також спосіб популяризувати екологічне ставлення до своїх клієнтів і забезпечити майбутні продажі.
  6. Широкий вибір варіантів. Клієнтам доступний широкий асортимент паперових пакетів. Наприклад, пакети з міцного та екологічного крейдованого паперу широко використовуються в харчовій промисловості. Вироби з крафт-паперу, своєю чергою – дуже міцні, адже у їх виробництві якого використовується довговолокниста целюлоза.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *