Як правильно вибрати фурнітуру для дверей?

 

Дверна фурнітура для дому чи підприємства має важливе значення, оскільки впливає як на зовнішній вигляд, так і на функціональність дверей. Якщо купити неякісну, то вона швидко вийде з ладу. З особливою прискіпливістю потрібно вибирати дверні ручки, адже це перше, що впадає в око, коли користуєшся дверима. Облізле покриття і порушена функціональність здатні повністю зіпсувати враження.

На що треба звернути увагу під час вибору

Вибираючи дверні ручки та іншу фурнітуру, враховуйте такі чинники.

Стиль та оздоблення

Дверна фурнітура випускається в різних варіантах дизайну: від традиційної класики до сучасного хай-теку. Виберіть варіант, який доповнить загальний вигляд вашого дому чи офісу.

Матеріал

Дверна фурнітура може бути виконана з різних матеріалів. Вибирайте найміцніші варіанти, такі як латунь, бронза, іржостійка сталь та інші.

Функціональність

Враховуйте, для яких саме дверей потрібна фурнітура. Якщо вони будуть установлені в спальні чи ванній кімнаті, варто купити ручки із засувкою. Прохідні двері в коридорі можуть бути взагалі з чистою планкою.

Розмір

Обов’язково виміряйте двері та виберіть фурнітуру, оптимальну за габаритами. Якщо придбати занадто малу чи велику, то вона не працюватиме належним чином та буде складною у використанні.

Бренд

Враховуйте марку дверної фурнітури. Обирайте бренди, відомі якістю своєї продукції, її довговічністю та простотою використання.

Бюджет

Вартість дверної фурнітури може коливатися від низької до дуже високої. Визначте свій бюджет і виберіть оптимальний варіант, який максимально відповідає вашим потребам і підходить за ціною.

Враховуючи ці чинники, ви зможете купити правильну дверну фурнітуру, яка матиме гарний вигляд і функціонуватиме належним чином протягом багатьох років.

Де придбати якісну дверну фурнітуру

Інтернет-магазин «740» має у своєму асортименті дверну фурнітуру на будь-який смак та бюджет. У каталозі ви знайдете:

  • ручки для дверей;

  • замки;

  • циліндри;

  • дверні довідники;

  • засувки;

  • завіси;

  • вічка та багато інших доповнень для міжкімнатних і вхідних дверей.

У магазині представлено лише перевірені бренди, продукція яких відповідає найвищим очікуванням споживача. Тут можна придбати дверну фурнітуру для будинків, квартир, офісів, торговельних і складських приміщень. Можлива доставка по всій Україні. Завдяки широкому асортименту ви легко зможете підібрати кілька товарів та вибрати серед них найкращий.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *