Ветеринарні наркозні апарати Mindray

Ветеринарні наркозні апарати Mindray

 

Наркозні апарати входять до переліку обов’язкового оснащення для хірургічних відділень ветеринарних клінік. Таке обладнання для ветеринарії допомагає точно дозувати ліки та контролювати стан чотирилапих пацієнтів під час наркотичного сну.

Як працюють наркозні апарати

Ветеринарний наркозний апарат поступово вводить пацієнта у стан медикаментозного сну. Газоподібні анестетики, що надходять через легені тварини, розчиняються в крові та потрапляють у головний мозок, викликаючи спокійний сон.

Сучасні прилади обладнуються:

  • контролерами за обсягом суміші, що подається;

  • захистом від надлишкового тиску;

  • редукторами;

  • випаровувачами;

  • адсорберами.

Переваги наркозно-дихальних апаратів

Під дією наркозу тварина не відчуває болю. У цей час лікар може проводити різноманітні маніпуляції. При цьому наркозно-дихальний апарат не лише подає газоподібну суміш з анестетиків, а й виконує моніторинг життєво важливих показників:

  • дихання;

  • серцебиття;

  • обсягу вуглекислого газу, який видихає тварина.

Що складнішою є конструкція апарата для наркозу, то більше функцій він виконує. Ветеринарні наркозні апарати преміум-класу здатні повністю контролювати дихання оперованого пацієнта. У разі потреби легені штучно вентилюються і тварина отримує необхідну дозу кисню. Система клапанів забезпечує своєчасну подачу наркотичної суміші та здійснює циркуляцію лише в один бік. При цьому відпрацьована повітряна суміш примусово відводиться до спеціального резервуара.

Оптимальний варіант для оснащення клінік — ветеринарні наркозні апарати Mindray. Це пристрої екстракласу, розраховані на пацієнтів будь-якого віку та габаритів. Декілька режимів ШВЛ дають анестезіологу можливість підібрати необхідний варіант штучної вентиляції для широкого спектра клінічних ситуацій. Відмінною особливістю апаратури цієї категорії є мінімальна кількість конденсату, що утворюється в дихальному контурі. Це значно продовжує термін служби пристроїв.

Для розширення функціональності приладів передбачено можливість підключення допоміжних опцій, таких як додаткова лінія подачі кисню, резервний режим вентиляції при апное та ін.

Спеціалізоване обладнання для ветеринарії Mindray виробляється для багатьох напрямів: анестезіологія, візуалізація, лабораторія, моніторинг та ін. Техніка створюється з урахуванням досвіду професійних лікарів і вимог сучасного ринку. Для успішної реалізації компанія створює та підтримує науково-дослідні інститути, у яких проводяться численні дослідження актуальних запитів із боку споживачів. Пріоритети компанії Mindray в створенні ветеринарної техніки — безпека та доступність.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *