Меблі для передпокою. Основні нюанси вибору

Передпокій – це вітрина будинку. Зазвичай в ньому мало місця, тому при облаштуванні цього приміщення варто уважно продумати, які меблі в brwmania.com.uaпотрібно тут розмістити. Передпокій може бути функціональним та красивим, стати справжньою прикрасою будинку чи квартири, якщо ми трохи попрацюємо над його дизайном.

Але, чому його облаштування здається складним завданням? Існує принаймні кілька причин:

  • перше, це частина будинку, яка зазвичай залишається відносно невеликою і нічим не примітною. Простір передпокою зазвичай є довгим і вузьким, або квадратним з малою площею.
  • друге, у ньому немає вікон, тому тут доведеться спробувати покращити територію, використовуючи прийоми дизайну.
  • третє, інші частини квартири часто видно з передпокою, тому його слід облаштувати таким чином, щоб приміщення складало гармонійне ціле з іншими кімнатами.

Оскільки передпокій є репрезентативною частиною будинку, його потрібно облаштувати візуально привабливим. Водночас він також залишається простором, який щодня інтенсивно використовується домочадцями, і тому він також має бути надзвичайно функціональним, а його складові частини міцними і надійними. Однак, нехай вас не знеохочує весь довгий перелік проблем з облаштуванням простору в передпокої! Достатньо дотримуватися кількох основних правил підбору кольорів, фактур та матеріалів, щоб отримати зручне та красиво оформлене місце.

Які меблі варто розмістити у передпокої?

Щоб відповісти на це питання, достатньо подумати, які дії ми виконуємо в цій кімнаті щодня. Одягання та зняття взуття та верхнього одягу завжди відбувається саме тут. Тому нам потрібні достатньо просторі та зручні меблі: на чомусь сидіти, куди повісити куртку чи пальто й місце для зберігання взуття.

  • Які меблі для передпокою вибрати, беручи до уваги наведену вище інформацію? Відповідь не очевидна, тому що набір меблів для передпокою може бути найрізноманітнішим, залежно від варіантів облаштування та ваших індивідуальних потреб. Наприклад, нам потрібно місце, де можна сісти і взутись, але це не обов’язково повинен бути стілець. Ми також можемо вибрати банкетку для передпокою або шафу з сидінням.
  • Подібне відбувається і з іншим наповненням передпокою. Хтось вибере панель для вішалок, хтось вибере шафу, оснащену гачками, а третій вибере незалежну, стоячу вішалку. Багато що залежить від розміру кімнати та індивідуальної ідеї облаштування приміщення. Тут також можна розмітити простору, заглиблену шафу. Це надзвичайно практичний предмет меблів, який вмістить не тільки куртки, пальто чи зимовий одяг, а й всіляку побутову техніку. Ви можете легко заховати в шафу порохотяг, швабру або сушарку для білизни.
  • Найважливіше, однак, є те, що і домочадці, і гості не повинні опинитися в ситуації, коли вони не знають, що робити з піджаком у руках або як взутися, не ризикуючи впасти.

Інші аксесуари, які будуть корисними у просторі коридору, – це велике дзеркало та полиця для капелюхів та інших дрібниць. Якщо ж у вас великий простір передпокою, то можна знайти ще трохи місця для підставки для парасольок та вузького столу чи консолі, щоб мати можливість розмістити, наприклад, вазу зі свіжими квітами чи іншими прикрасами інтер’єру.

Що врахувати при виборі меблів для передпокою?

Вибір меблів для передпокою повинен бути добре продуманим. Вони мають візуально гармоніювати з усім інтер’єром та відповідати потребам домочадців. Водночас розміри меблів повинні бути адаптовані до розмірів передпокою, адже навіть найфункціональніша шафа-купе не полегшить ваше життя, якщо неможливо вільно відкрити двері шафи, щоб дістатися до пальта.

Вирішуючи питання про вибір меблів для передпокою, варто звернути увагу на те, чи відповідають вони основним критеріям відповідного обладнання, таким як:

  • стиль – меблі для передпокою повинні гармоніювати з точки зору стилю як з облаштуванням самого приміщення, так і з інтер’єрами, які видно з передпокою (найчастіше це вітальня з кухнею). Скандинавський стиль є найбільш популярним для цього простору, оскільки подібні меблі характеризуються простою формою, модульною природою (їх можна вільно комбінувати, створюючи компоненти, адаптовані до ваших потреб), вони є завжди актуальними та позачасовими, надзвичайно функціональними та витриманими.
  • колір – передпокій, як правило, є відносно тісним і темним простором, найкраще в ньому виглядатимуть білі меблі (цей прийом зробить приміщення світлішим та просторішим), або меблі в натуральному кольорі дерева – особливо меблі з сосни, яка має виключно яскравий та теплий відтінок.

Варто звернути увагу й на той факт, що кольори меблів для коридору повинні гармоніювати з кольором стін, підлоги та дверей в інші кімнати, до яких можна потрапити з передпокою.

Як розташувати меблі у передпокої?

Меблі для взуття найкраще поставити біля вхідних дверей, а вішалки для одягу розмістити в центрі стіни, завдяки чому ви матимете необмежений доступ до них з усіх боків.

Якщо ви хочете, щоб вам було зручно дивитись у дзеркало й бачити всі деталі вашого одягу, не ставте дзеркало навпроти вікна. Щоразу у вас буде враження, що дзеркало темне. Краще рішення – це дзеркало на тій же стіні, що й вікно.

Якщо меблі в передпокої мають сидіння, воно повинно знаходитися безпосередньо біля полиці для взуття – це забезпечить вам комфорт і безпеку.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *