У медиків швидкої Тернопільщини почастішали виклики до безхатченків і чоловіків у стані алкогольної інтоксикації

У медиків швидкої Тернопільщини почастішали виклики до безхатченків і чоловіків у стані алкогольної інтоксикації

9 листопада медики швидкої Тернопільщини обслужили 339 викликів до пацієнтів, здійснили 108 госпіталізацій; з них у Тернополі обслужено 145 викликів, госпіталізовано 54 пацієнти.

За минулу добу в службі швидкої допомоги області зафіксовано 34 виклики до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 12 ковідних пацієнтів. Із підозрою на ковід у службу швидкої звернулося ще 40 пацієнтів, 14 госпіталізовано.

9 листопада уже традиційно було багато виїздів до пацієнтів з ознаками ковіду, підвищеною температурою та двосторонньою вірусною пневмонією. Найбільше викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Почастішали виклики до пацієнтів-безхатченків, чоловіків у стані сильної алкогольної інтоксикації та на різні нещасні випадки.

О 7.33 бригада швидкої виїжджала на вул. 15 Квітня, де надавала допомогу 45-річному чоловіку-безхатченку. Швидку викликали перехожі, чоловік лежав на площі біля магазину «Молодіжний». Пацієнт був у стані сильної алкогольної інтоксикації, самостійно не міг стати на ноги, без видимих травм. Після наданої допомоги чоловіка шпиталізовано у наркологію.

О 22.08 бригада швидкої виїжджала у смт. Великі Бірки, до 29-річного пацієнта, якого побив знайомий. Із закритою черепно-мозковою травмою, саднами лобної ділянки голови, у стані алкогольного сп’яніння потерпілого, після наданої допомоги, доставлено у травмопункт.

Михайло ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *