У ЗУНУ підписали договір про співпрацю з Купчинецькою громадою

У ЗУНУ підписали договір про співпрацю з Купчинецькою громадою

У класичному університеті Тернополя відбулося підписання договору про співпрацю між ректором ЗУНУ Оксаною Десятнюк та головою Купчинецької сільської ради Ігорем Країнським.

Партнерство із Купчинецькою об’єднаною територіальною громадою – це консолідація зусиль, спрямована на вдосконалення та підвищення рівня освітнього процесу підготовки висококваліфікованих фахівців, активізацію наукової, освітньої та практичної діяльності, проходження виробничої та переддипломної практики, організацію спільних  семінарів, тренінгів, конференцій та форумів, підготовку наукових праць, монографій, навчальних посібників, методичних рекомендацій та літератури.

Вітаючи присутніх, Оксана Миронівна сказала: «Для нас велика честь, що випускники повертаються до альма-матер з новою місією – реалізувати спільні проєкти для громади. Наш університет є класичним, де навчається 18 950 студентів та працює 1,5 тисячі викладачів. Ми готові забезпечувати молодь якісними знаннями, навичками та сприяти їхньому працевлаштуванню в Україні. Закликаємо громади активно долучатися до підготовки своїх спеціалістів, пропонувати нові ідеї та підтримувати спільні ініціативи, адже освіта без практики нічого не варта».

«Ми раді розпочати спільну роботу над ініціативами, які сприятимуть розвитку громади та добробуту наших мешканців. Важливо будувати партнерські відносини з провідними освітніми закладами, такими як Західноукраїнський національний університет. Ця співпраця відкриває нові можливості для реалізації важливих для громади заходів і підтримки молоді», – зазначив голова Купчинецької сільської ради Ігор Країнський.

Також в обговоренні взяв участь в.о. завідувача кафедри екології та охорони здоров’я Леонід Бицюра, який зазначив, що Україна активно імплементує європейське законодавство у сфері екології та клімату. Громади зосереджені на реалізації цих змін, зокрема щодо водовідведення, управління відходами та природних ресурсів. Він підкреслив важливість інформування фахівців, контролю екологічної інспекції та міжнародної співпраці з європейськими фондами.

До зустрічі долучились проректор з науково-педагогічної роботи Віктор Островерхов, проректор з науково-педагогічної діяльності (міжнародна діяльність) Уляна Коруц, проректор з наукової роботи Микола Дивак та доцент кафедри екології та охорони здоров’я Василь Файфура.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *