Як не стати жертвою кондиціонера

Як не стати жертвою кондиціонера

Літня спека на вулиці змушує співробітників офісів рятуватися від високих температур за допомогою кондиціонера. Але одночасно з початком жари й роботи охолодних систем росте й кількість захворювань. ГРВІ, запалення легенів, бронхіт, запалення периферичних нервів (неврит) – ось лише невеликий перелік того, що може стати супутником офісної прохолоди. Тому ділимося порадами спеціалістів, як користуватися кондиціонером, щоб не нашкодити власному здоров’ю. Отже:

  • Різниця в температурах за вікном і в приміщенні повинна бути не вищою 10 градусів. Кімнатна температура не повинна опускатися нижче 20 градусів. Більш різке температурне коливання послаблює здатності захисних сил організму, що провокує алергію й загострення хронічних хвороб.
  • Не можна направляти повітря, яке надходить з кондиціонера прямо на людину. Краще пустити струмінь повітря уздовж стелі або стіни.
  • Небезпечна зона – 2 метра перед включеним кондиціонером. Там рухливість повітря велика, а температура нижча, ніж в іншій зоні. Не варто там сидіти, особливо, якщо ви змушені постійно перебувати в приміщенні з кондиціонером.
  • У приміщенні із працюючим кондиціонером виникає нестача кисню, через те, що немає припливу свіжого повітря. У такому охолодженому офісі виправить положення велика кількість квітів, наприклад фікусів.
  • Кондиціонер, як відомо, сушить повітря. Для того, щоб нейтралізувати цю шкоду для людини, рекомендуємо встановити пристрої для зволоження повітря або воложити повітря в офісі за допомогою підручних засобів (акваріум, кімнатні фонтани або просто ємності з водою). Шкіру від висихання зрошуйте термальною водою або нанесіть захисний крем.
  • Зверніть увагу, коли останній раз у вашому офісі міняли фільтри на агрегаті й чистили спліт-системи. Якщо минуло більше трьох місяців, то такий кондиціонер може стати розсадником вірусів.
  • Уберегти м’язи спини й шиї від різкого переохолодження при працюючому кондиціонері допоможе одяг з натуральної тканини, яка може всмоктувати зайву вологу.

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *