Як обирати канцтовари для школярів: поради тернопільських фахівців

Як обирати канцтовари для школярів: поради тернопільських фахівців

Наближається пора підготовки до нового навчального року. Більшість батьків беруться за голову, адже потрібно купити велику кількість необхідних для навчання речей. Тому, слід відповідально підійти до вибору канцелярської продукції, адже вона повинна бути не тільки привабливою, але зручною і безпечною для дитини.

Отже, розглянемо декілька основних канцелярських предметів, які необхідно покласти своїй дитині в шкільний рюкзак.

Наприклад, при придбанні зошитів слід звернути увагу на те, що

  • сторінки зошитів мають бути непрозорими;
  • стандартний розмір клітинок – 5 на 5 мм та 7 на 7 мм (для наймолодшої вікової групи);
  • лінії можуть бути фіолетовими, зеленими, блакитними або сірими, проте, вони повинні бути рівними і однаковими за товщиною і дуже чітко продрукованими;
  • на сторінках зошитів не допускається наявність будь-яких вкраплень, які входять до складу паперу;
  • для першокласників, які користуються зошитами для правопису, кут нахилу косої лінії має становити 65 градусів.

Купуючи пенал, необхідно спробувати відкрити і закрити всі кишеньки та блискавки, щоб переконатися в якості фурнітури. Даний предмет краще вибирати разом з дитиною. Забарвлення повинне тішити Вашого школяра, налаштовувати його на навчальний лад, тому краще уникати темних або агресивних кольорових гам.

Ручки краще вибирати, враховуючи вік дитини. Гелеві ручки не підійдуть для учнів початкових класів, краще віддати перевагу кульковим – ними зручніше писати і менша ймовірність забруднитися. Старшокласники ж самі можуть обрати, що їм більше подобається, якщо в школі не заведені певні правила.

Олівці найбільше підходять твердо-м’які, трикутної або багатогранної форми. Тверді олівці знадобляться, якщо у дитини серед предметів є креслення, ними зручно працювати на твердих аркушах паперу.

Найголовніше – канцтовари для школи повинні бути якісними, безпечними та надійними. До того ж, вони повинні подобатися дитині, щоб надихати її на навчання, але при цьому не відволікати. Якісні товари не повинні мати різкого стороннього запаху. Для друкованої продукції дозволяється легкий «паперовий запах» типографської фарби. У лінійок, гумок, ручок, олівців, пеналів та будь-якої іншої продукції із пластику – недопустимий різкий запах «хімії».

Слід пам’ятати, що з початком навчального року у Ваших дітей починається важливий і одночасно важкий період, тому необхідно з великою відповідальністю віднестися не лише до процесу закупівлі необхідного приладдя, а й до створення психологічного комфорту дитини.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *