Як вибрати зручну і довговічну сталеву мийку

Шукаєте практичну і зносостійку раковину для кухні? Вироби з нержавіючої сталі привабливо виглядають, стійкі до вологи і при цьому коштують недорого. Зручність використання такої мийки визначається правильно обраною конфігурацією.

Підбираємо вид мийки

На маленькій кухні буде доречна компактна раковина на одну чашу без бічних крил. Невеликий круглий або квадратний виріб також підходить для установки на кутовоій трапецієподібній шафці. Якщо дозволяє місце, можна вибрати модель на дві або півтори чаші. У такій раковині зручно відмочувати каструлю або сковорідку, залишити стікати помиті овочі і т. П. Круглі і овальні моделі зовні виглядають тісними, але за рахунок відсутності прямих кутів вміщають багато посуду.

На просторій кухні можна встановити раковину з крилом. Рифлена поверхня – відмінне місце для сушіння громіздкою посуду і овочів/фруктів. Тут також можна залишати гарячі каструлі і сковорідки, так як на термостійкій сталі не залишається слідів, на відміну від більшості видів штучного каменю.

Ключові характеристики зручного виробу

Під потоком води металеві вироби видають шум. За посиланням https://kranok.ua/nedorogie-mojkiможна недорого купити мийку для кухні зі спеціальною звукопоглинаючою підкладкою. До складу якісної раковини входять хром і нікель. Ці компоненти надають виробу блиск і стійкість до корозії, перепадів температур, механічних пошкоджень. Щоб визначити якість сталі, проведіть по її поверхні магнітом. Якщо він ковзає, раковина прослужить довго. Прилипаючий до сталі магніт вкаже на низьку якість матеріалу.

Критерії, що визначають зручність мийки:

  • глибина чаші: оптимальний показник 16-18 см. Занадто дрібні раковини грішать холодною водою. Дуже глибока мийка буде незручною для високих людей, так як при її постійному використанні може боліти спина;
  • спосіб виробництва. Бюджетні вироби виготовляються шляхом видавлювання з сталевого листа. Такі моделі не позбавлені швів і часто мають невелику глибину. У зварних чашах основа і стінки з’єднуються шляхом приварювання. Виготовлені цим методом вироби відрізняються міцністю і різноманітністю форм і розмірів;
  • покриття. Вид бездоганно гладкої чаші може покритися дрібними подряпинами і слідами від крапель. Текстурована поверхня мийки не боїться розводів, але потребує ретельного чищення;
  • спосіб монтажу. Накладні моделі встановлюються поверх тумби замість стільниці. Цей варіант підходить для бюджетної кухні, що складається зі стандартних модулів. Врізні мийки вбудовуються в отвір в стільниці. Перш ніж замовити робочі поверхні, бажано вибрати кухонну раковину, щоб зробити виріз правильного розміру.

Бюджетні стільниці часто виготовляються з недорогої деревно-стружкової плити, яка при постійному контакті з водою розбухає і деформується. Щоб робочі поверхні поруч із зоною для миття посуду не втрачали презентабельність, бажано вибирати вироби з широким бортиком. При монтажі накладної конструкції стежте, щоб між нею і сусідніми шафами не було щілин, в які будуть проникати бризки води.

Рекомендації по догляду

При активній експлуатації сталева раковина може покритися нальотом і слизькою плівкою. Для щоденного догляду підходить звичайний засіб для миття посуду, що швидко прибирає жир з металевих стінок. Усунути потемніння і сильні забруднення допоможе «Білизна». Для цього нанесіть засіб на губку, змочіть пляму і змийте через кілька хвилин. Дезінфекція і вирівнювання кольору мийки під силу оцту, якщо натерти ним поверхню виробу і залишити на півгодини.

Щоб відмити сильно запущену раковину, закрийте злив і наберіть повну чашу гарячої води. Потім додайте рідину для посуду і, в ідеалі, 1-2 таблетки для посудомийної машини. Коли рідина повністю охолоне, потрібно злити її і стерти відмокший жир і наліт жорсткою стороною губки. Вичистити рифлене крило допоможе стара зубна щітка з миючим засобом, також можна додати соди. Після всіх процедур бажано помити конструкцію мильним розчином.

Для чищення сталевої мийки можна використовувати порошки, металеві скребки, ножі і т. п. Гострі предмети і засоби з абразивними компонентами можуть залишити глибокі подряпини, навколо яких згодом утворюється іржа.

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *