На соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ стартувала І Міжнародна школа світових освітніх практик «New Way»

На соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ стартувала І Міжнародна школа світових освітніх практик «New Way»

Початок цієї зими для соціально-гуманітарного факультету став особливим: відкрилася І Міжнародна школа світових освітніх практик «New Way», орієнтована на підвищення рівня професійної культури викладачів та студентів ОП «Правова журналістика».

Керівник проєкту – професр Оксана Гомотюк, виконувач обов’язків декана декана соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ.

Тематика І Школи присвячена розгляду питань формування необхідної в професійній діяльності журналіста системи знань медіа-законодавства, джерел міжнародного інформаційного права і чинного міжнародного інформаційного законодавства, усвідомлення на цій основі правового статусу та законодавчих гарантій забезпечення діяльності мас медіа.

Думки учасників проєкту були одностайними у виборі першого партнера Школи – Батумського державного університету імені Шота Руставелі, оскільки він є надійним партнером Західноукраїнського національного університету.

На факультеті юридичних і соціальних наук БДУ – високий рівень викладання та світові наукові школи.

Для факультету корисний обмін досвідом з Грузією.

Міжнародна школа є унікальною нагодою для міжкультурної комунікації.

Усі учасники формують команду освітніх дипломатів.

Наш факультет має велике бажання розвивати правову журналістику в Україні.

Школа має натхненників і координаторів в особі заступника декана СГФ ЗУНУ Оксани Коваль та декана факультету юридичних та соціальних наук БДУ Левана Джакелі.

У відкритті І Школи «New Way» взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) професорка Оксана Десятнюк і начальниця відділу міжнародних зв’язків доцент Уляна Коруц, викладачі та студенти соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ.

Грузинську сторону представили колеги з Батумського державного університету ім. Шота Руставелі: проф. Леван Джакелі – декан факультету права та соціальних наук, експерт акредитації вищої освіти Міністерства освіти, науки і спорту Грузії; проф. Омар Партенадзе – керівник департаменту права і публічної служби БДУ; докторант з міжнародного права Тбіліського державного университету ім. Івана Джавахишвілі Георгій Хаквадзе та Леван Лордкіпанідзе – докторант Технічного університету, викладач БДУ, фахівець із питань приватного права.

Атмосфера зацікавлення та відкритості панувала і на першій лекції «Основні вектори системи освіти Грузії» (лектор Леван Джакелі), яка пройшла у доброзичливій атмосфері, захопила увагу слухачів своїм глибоким аналізом основних етапів розвитку грузинської системи освіти. Спікер поділився цінним досвідом, який здобула Грузія на шляху до вдосконалення системи власної освіти.

Колектив соціально-гуманітарного факультету висловлює щиру вдячність грузинським партнерам за постійну участь у проєктах СГФ. Особлива вдячність ректору класичного університету професору Андрію Крисоватому та проректору професору Оксані Десятнюк за вагому підтримку міжнародних ініціатив СГФ.

Школа триватиме з 1 по 25 грудня. Учасники упевнені, що подальше занурення у світ освітніх практик Грузії буде не менш захопливим і теж проходитиме під гаслом «Зробимо світ кращим!» Хай воно стане талісманом для проєкту на новому шляху взаєморозуміння, освіченості й відкритості, шляху єднання у спільних бажаннях та меті! Це справді змінює світ!

Відгуки учасників: «У ХХІ столітті ми свідомі того, що освіта не може бути локальною, адже у сучасному світі відбувається безліч досліджень та відкриттів. Інновації впливають на продуктивність викладання та навчання. Впровадження найкращих міжнародних досягнень у систему національної освіти є обов’язковим. Тому я очікую, що участь в роботі І Міжнародної школа світових освітніх практик «New Way» безперечно збагатить мене новими знаннями. Справжні знання неможливо «нагуглити» – вони мають бути основою людини, а навчання – невід’ємною складовою самого життя. Переконана, що досвід та знання, якими з нами ділитимуться наші грузинські колеги будуть для мене безцінними!» – говорить кандидат історичних наук, доцент кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Ірина Недошитко».

«Я надзвичайно щаслива, що маю можливість бути учасницею І Школи «New Way». Набула неоціненного досвіду під час спілкування з лекторами Батумського державного університету ім. Шота Руставелі.

Школа сприяє діалогу культур і, навіть, діалогу сердець, спільного інтересу – змінити цей світ на краще.

Хочу висловити вдячність організаторам та партнерам цієї представницької Школи за можливість спільно зростати» –  Вікторія Дембіцька, магістрантка спеціальності «Психологія».

«Перша лекція, перше заняття у міжнародній школі – це щось нереальне! Така класна, приємна атмосфера, що навіть не помічаєш як проходить година за годиною. І я впевнена, що наші наступні заняття будуть ще кращими, адже ми готові наполегливо працювати» – зазначає Катерина Божаківська, студентка спеціальності «Правова журналістика»

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *