На Тернопільщині склали 57 протоколів на освітян за порушення карантину

На Тернопільщині склали 57 протоколів на освітян за порушення карантину

Штрафують і працівників інших галузей

З 7 вересня по 14 вересня за період дії посилених протиепідемічних заходів на території області поліцейські склали 179 адмінпротоколів за порушення правил карантину. З них 132 – у містах і районах, віднесених до червоного рівня епіднебезпеки.

57 протоколів за статтею 44-3 КУпАП поліцейські склали відносно директорів закладів освіти за неприпинення роботи шкіл і дитячих садочків. 28 – на водіїв та перевізників за здійснення пасажирських перевезень. 13 – відносно власників закладів громадського харчування за неприпинення роботи.

Також найчастіше серед порушень, які фіксують правоохоронці, – перебування відвідувачів в громадських закладах, магазинах без засобів індивідуального захисту,  продавці теж під час торгівлі нехтують масками.

Такі порушення передбачають штраф для громадян від 17 тисяч гривень до 34 тисяч гривень і на посадових осіб – від 34 тисяч гривень до 170 тисяч гривень.

– Ситуація в області залишається напруженою, кількість хворих зростає, лікарні переповнені. З 14 вересня ще два райони Тернопільщини – Заліщицький і Збаразький  – віднесені до найвищого рівня небезпеки – червоної зони, – зазначає заступник начальника поліції Тернопільшини Михайло Білецький.

Від 7 вересня Тернопіль і ще кілька районів області потрапили до червоної карантинної зони. За правилами кольорового карантину, там мають закрити школи, дистадки, громадський транспорт, торгові центри.

Але місцева влада проти. Міський голова Тернополя Сергій Надал зазначив, що місто і школи мають повністю працювати, але дотримуватись всіх заходів безпеки.

За його словами, є звернення тисяч батьків, які скаржаться, що дітей немає з ким залишити.

Тож 7 вересня діти пішли у садки і школи. А 8 вересня туди прийшла поліція.

Згідно з умовами карантину, у червоній зоні забороняється робота громадського транспорту, відвідування закладів освіти, діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів.

«Помаранчева» зона забороняє діяльність закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів; діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час; планові госпіталізації в лікарнях; роботу спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури; прийом нових змін в дитячі табори; обмеження для масових заходів.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *