Переваги дитячого трикотажного одягу

Description: Стаття (код):

Трикотаж – універсальний матеріал, який підходить для спекотних і холодних днів, для навчання і відпочинку, для малюків і дітей старшого віку. Він може бути легким і щільним, об’ємним і повітряним – при цьому не мнеться і відмінно сідає на фігуру. Часто м’які і красиві трикотажні речі стають основою дитячого гардеробу. Пропонуємо дізнатися про переваги трикотажу, його розмаїття і тонкощі вибору.

Переваги трикотажної тканини

Трикотаж – це особливе полотно, не ткане, а в’язане. За рахунок петлевої в’язки воно добре розтягується і приймає вихідну форму навіть без додавання еластану або лайкри. Переваги трикотажного одягу незаперечні:

  1. Гарний вигляд. Навіть прості повсякденні моделі з трикотажу гідно виглядають, а яскраві вироби з продуманим декором підходять для особливих випадків.
  2. Повітропроникність. Здатність пропускати повітря пояснюється не тільки натуральним складом, але і більш крихкою структурою полотна. Ось чому це кращий варіант для виробництва білизни.
  3. Всесезонність. Влітку носять легкі трикотажні футболки, шорти, сукні та туніки, а взимку – зігріваючі светри, джемпери, жилети та щільні спортивні костюми.
  4. М’якість і еластичність. Матеріал ніжно обволікає тіло, але не здавлює його. Це відмінний вибір для тривалого носіння – дитина вільно рухається і менше втомлюється.
  5. Доступна ціна. Навіть якісний і сертифікований одяг зазвичай коштує недорого.
  6. Довговічність. В’язана структура допомагає зберігати форму, так що вироби не розтягуються навіть після численних прань. Якісні речі з трикотажу можна носити дуже довго.
  7. Практичність. Доглядати за трикотажними речами просто: підходить і ручне, і машинне прання, при цьому чисті речі не потребують прасування. У процесі носіння вони теж не мнуться, що дозволяє дитині завжди виглядати охайно.

Як вибирати трикотаж?

З полотна шиють дитячі речі для будь-яких випадків: білизну, верхній, спортивний, повсякденний одяг, панчохи та шкарпетки. Щоб замовити трикотажні виробі для дівчаток та хлопчиків, слід враховувати прості правила:

  • екологічність і безпека. Неякісні матеріали викликають алергію на чутливій дитячій шкірі. Щоб уникнути цього, слід купувати продукцію перевіреного виробника з сертифікатами;
  • розмір. Малюкам купують одяг, орієнтуючись за показниками розмірних таблиць, де зазначені вік та зріст дитини, а старшокласникам обирають вбрання за тими ж параметрами, як у дорослих;
  • дизайн. Бажано, щоб у дитячому гардеробі були речі різного кольору і стилю: однотонні і з принтами, спокійні і яскраві. Також варто звернути увагу на якість полотна і швів;
  • зручність. Щоб дитина комфортно себе почувала в одязі, він повинен бути безпечним, повітро-, вологоприникним, досить вільним, але не занадто великим.

Підбирати вироби потрібно так, щоб вони подобалися не тільки дорослій людині, а й дитині!

Трикотаж для дітей різного віку

При виборі вбрання важливо враховувати вік дитини. Для малюків на першому місці безпека і зручність, а з плином часу більш дорослі хлопчики і дівчатка все більше уваги звертають на зовнішній вигляд. Ці поради для різних вікових груп стануть батькам у пригоді.

До 1 року. Малюкам потрібен повністю натуральний трикотаж – бавовняний в теплу пору року і вовняний взимку. Краще віддавати перевагу речам світлих тонів, бо в них менше барвників.

2-4 роки. Діти стають більш активними, їм потрібен зносостійкий одяг. Оптимальне співвідношення натуральних волокон і синтетики – 70/30.

5-8 років. У цьому віці дітям хочеться привабливо виглядати, але вони як і раніше дуже рухливі. Навіть для святкових подій слід вибирати трикотажні речі, в яких зручно грати і танцювати.

8-14 років. Трикотаж для школярів можна розділити на два типи. Перший – вбрання для школи з лаконічним кроєм і нейтральними відтінками. Другий – для відпочинку – яскраве, незвичайне, з різноманітним декором.

Надійний спосіб придбати недорогий, але якісний трикотаж для дітей – замовити його на офіційному сайті компанії Suzie. Гарного шопінгу!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *