Святкова подорож до древнього міста Львова: цікаво і змістовно відзначили своє свято працівники ФГ «Вікторія-92» з Тернопільщини (ФОТО)

Добігає до кінця пізня осінь. Працівники ФГ «Вікторія-92», незважаючи на погодні сюрпризи, польові роботи закінчили вчасно. Після збору пізніх сільськогосподарських культур всі площі виорані та підготовлений грунт під посів ярих культур. Нинішній урожай засипаний у коморах, а наступний густим килимом озимини зеленіє в полі. Земля уже відпочиває, чекає весни, працьовитих невтомних рук.

Тож цьогоріч своє професійне свято – День працівника сільського господарства, хлібороби зустріли гідно. Аби його відзначити, керівництво господарства традиційно, поспіль другий рік, запропонувало трудовому колективу екскурсійну поїздку до древнього Львова, а після чого, повертаючись додому, спільно провести святковий вечір у Козлівському ресторані «Зелений гай».

З ранку автобусом туристичної фірми з її екскурсоводом та легкового автотранспорту господарства, 68 учасників поїздки вирушили у цікаву мандрівку. Кожному учаснику  поїздки і запрошеним гостям видали по тисячі гривень святкових преміальних. Туристична дорога гарним львівським автошляхом приємно стелилася до славного міста Лева, захоплюючи подорожніх навколишньою осінньою красою галицького краю. Обабіч дороги жовто-багряними барвами уже лежало опале з дерев листя.

…Вузькі вулички Львова, вимощені кам’яною бруківкою, і будинки середньовічної архітектури вражали своєю привабливістю. Екскурсія розпочалася з відвідування музею народної архітектури і побуту «Шевченківський гай», котрий розкинувся під відкритим небом на лісисто–горбистій місцевості східної окраїни міста, що здавна має назву Кайзервальд. Вся територія музею займає 36-ти гектарну площу. Вона поділена на 8 оглядових зон з-понад 120-ма пам’ятками народної архітектури 18–19 століть, які представляють західні регіони України: Бойкіщину, Гуцульщину, Покуття, Лемківщину, Закарпаття, Буковину, Волинь, Полісся. Відтворені невеличкі міні-села із старовинними хатами, наповненими побутовими речами, господарськими дворами, та церквами і школами, характерно відображають вищеназвані регіони. Красивий ланшафт, цікаві експонати, змістовні розповіді екскурсоводів справляли на відвідувачів надзвичайне враження від побаченого. Після цього екскурсія продовжилася в центрі старого міста. У трамвайних туристичних вагончиках козівчани кілька годин знайомилися з пам’ятними місцями Львова. Кожний будинок з неповторною архітектурою віддає історичною давниною. Красиві фасади будівель, чисті охайні вулиці, тротуари, кав’ярні з духмяним ароматом кави, бульвари, пам’ятники надають місту європейського вигляду. Наостанок відвідали спортивну «Арену-Львів».

Стадіон «Арена-Львів» найсучасніший та один з найновіших у Європі, розміщений з південного боку міста. Він став третім найдорожчим стадіоном в Україні, вартість будівництва якого обійшлася державі в 375 млн. доларів. «Арена-Львів» комфортабельна та прекрасна спортивна споруда з розвиненою інфраструктурою, збудована спеціально до чемпіонату Євро-2012 і призначена обслуговувати спортивні та розважальні події найвищого рівня. Тут відбулися три матчі фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу у 2012 році, також відбуваються футбольні матчі збірної України. Стадіон відповідає усім вимогам УЕФА. Має 34512 місць та розмір футбольного поля 105х68 метрів. Світлодіодні табло 2х6 метри, 2500 паркомісць. Футбольне поле з природнім покриттям з поливом дощовою водою, яка збирається у двох басейнах. Візитна картка спортивної арени – це прекрасна оглядовість з глядацьких місць як верхнього, так і нижнього ярусів. Усі сидіння розміщені під прозорим покриттям. У п’ятиповерховому адміністративному корпусі знаходиться ігрова зала (тренерські, роздягальні для гравців, кімнати арбітрів та делегатів матчу), президентська ложа, прес-центр, конференц-зали, ресторан, офіси та комерційні площі.

Поверталися додому усі задоволені і духовно збагачені, емоційно коментуючи між собою екскурсійні події.

Коли уже добре смерклося, приїхали до Козлова, де у прекрасному залі нас чекав святковий стіл. Урочисту частину свята розпочав голова ФГ «Вікторія-92» Петро Іванович Пеляк, який привітав усіх присутніх з професійним святом. Подякував трудовому колективу за успішно виконані завдання 2019 року і коротко зробив їх аналіз. Відмітив злагоджену роботу будівельої бригади, очолюваної Володимиром Осніком. Зі святом Дня працівника сільського господарства хліборобів вітали також інші керівники господарства. Тетяна Шуфліта запустила на екран для перегляду в залі слайди знятих епізодів господарської діяльності виробничих підрозділів в різні періоди року.

Кожний із присутніх в залі міг себе побачити на світлинах, що було цікаво і приємно. У коментарях звучала висока оцінка роботи механізаторів:

«Скільки поля ними зорано,

Скільки нив засіяно,

Скільки золота у колосі

На хлібах їх виросло».

У цих мудрих словах відчувалася вікова любов до землі, велика повага до людей, які щоденно, чесно і сумлінно роблять почесну хліборобську справу. Розносилися щирі побажання та відчувалася тепла святкова атмосфера в колективі. Публіку смішив своїми гуморесками Олег Дядьо. Звучали пісні і музика культпрацівників закладу, кружляли у запальних танцях пари.

За північ радісно і весело закінчилося святкове дійство. Усі щиро дякували його організаторам за гарний і приємний відпочинок.

Іван ДУФЕНЮК, член Національної спілки журналістів України.

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *