У бібліотеці дегустували «Теплі історії»

У бібліотеці дегустували «Теплі історії»

У похмурі осінні дні тернопільську молодь зігрівала своїми теплими історіями та навчала вірити в дива відома письменниця та перекладачка Надійка Гербіш.

Надійка Гербіш

«Дегустацію» її  літературних новинок організувала обласна універсальна наукова бібліотека. Невеликий читальний зал ледь вмістив всіх охочих поспілкуватися з улюбленою авторкою. Бібліотекарі символічно пригостили всіх гостей кавою. Завітала на теплу зустріч літературний критик Тетяна Дігай, яка ще рік тому у своїй рецензії позитивно оцінила дебют письменниці.

І справді, книги Надійки Гербіш «Теплі історії до кави» та «Теплі історії до шоколаду» блискавично стали бестселерами і потрапили у топ-10 книжок року від книгарень «Є» та «Читайко». Письменниця зізнається, що не очікувала такого успіху. Задум цих видань з’явився тоді, коли Надійка збиралася у відпустку:

– В мене був дуже насичений робочий період, – розповідає письменниця. – Коли я нарешті зібралася у відпустку, зрозуміла, що немає книжки, яку я б взяла з собою. Хотілося чогось легкого, але доброго, котре змушувало  б задуматися над чимось хорошим. Тоді я прислухалася до своєї подруги Зої Жук, яка порадила: «Пиши те, чого тобі бракує в читанні». Так з’явилися на світ «Теплі історії».

В основі більшості оповідань Надійки – реальні життєві сюжети. Багато чого вона взяла із повсякденного життя та привезла з подорожей. У мандрах їй щастить на знайомства з цікавими людьми, які згодом стають героями історій.

Під час зустрічі Надійка розповідала про свої поїздки, мрії та творчі плани.

Прочитала передмову до майбутньої книжки та кілька поетичних творів. Літературна дегустація зі смаком кави видалась теплою і приємною, як і книги Надійки Гербіш. А що ще потрібно у холодні осінні дні.

Юля ТИМКІВ

читачі в бібліотеці

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *