Як правильно вибрати металопластикові вікна

Якщо ви хочете надійно захистити кімнату від вуличного пилу, холоду і шуму і бажаєте привнести в інтер’єрний стиль оригінальні риси, то встановіть в приміщенні вікно з металопластику, так як така конструкція відрізняється високими теплоізоляційними параметрами і здатна поєднуватися з будь-яким типом обробки і меблюванням.

Давайте сьогодні подивимося на особливості вибору і установки металопластикового вікна, що дозволить ще сумнівається господарям прийняти єдино вірне рішення. На сайті viknaroff.ua компанія  Viknaroff пропонує якісні вироби та невисокі ціни. 

Як вибрати вікно

Вікно з металопластику має металеву основу (каркас), яка зверху оброблена в декоративних цілях пластиком. В такому віконному блоці є внутрішні камери рами в кількості від 2 до 4-5 штук і від їх числа в чому залежать теплоізоляційні властивості конструкції. У каркас встановлюється склопакет, який, так само як і рама, може мати внутрішні камери з тією лише різницею, що їх число не перевищує 3 штук (в більшості випадків 1-2). Через високу жорсткості рами вікно не деформується під впливом вітру і такий блок можна без ризику встановлювати на верхніх поверхах будівель.

Замовляючи металопластикові вікна треба враховувати особливості конкретного приміщення, так як це відкриє господарям шлях до економії, при цьому якість проживання не постраждає. Давайте наведемо конкретні приклади. При проживанні в середній кліматичній смузі і наявності якісної регульованої системи опалення для більшості кімнат в будинку достатньо 2-3 внутрішніх камер металопластикового профілю та двокамерного склопакета. Більш потужний по теплоізоляційним характеристикам віконний блок треба замовляти тільки для приміщень, до яких пред’являються підвищені вимоги, наприклад, кімнати для сну або дитячої. Для них можна віддавати перевагу 4-5 камерам рами і трикамерні склопакету, посилити теплоізоляційні характеристики якого можна за допомогою енергозберігаючого скла.

Навіть найвищі характеристики вікна можуть бути нівельовані неправильними встановленням, тому господарям непогано самим мати мінімум знань в цій області. Так кріплення рами здійснюється на 2-3 анкера з кожного боку рами, при цьому перед установкою склопакет витягується і встановлюється назад тільки після повної фіксації профілю. Також не буде зайвим при морозними зимами і сумнівах в якості системи утеплення фасаду прокласти по периметру вікна смужку утеплювача. Це запобіжить промерзання віконних укосів і допоможе зберегти в приміщенні дорогоцінний (в світлі зростання цін на енергоносії) тепло.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *