Як утеплювати фасад приватного будинку

Як утеплювати фасад приватного будинку

Навіть найякісніша система опалення приватного будинку не в змозі забезпечити нормальний мікроклімат в приміщеннях в тому випадку, якщо в будинку стоять старі вікна, неякісні вхідні двері, а фасад не знає, що таке утеплювач. Все вироблене обладнанням тепло буде моментально йти на вулицю разом з чималими грошима. Тому утеплення фасаду в Тернополі проводять не від хорошого життя, а в якості обов’язкового заходу економії тепла.

Чим краще утеплити фасад будинку

Будівельний ринок України пропонує величезну кількість матеріалів для утеплення. Їх вибір буде залежати не стільки від бюджету, виділеного на утеплення, скільки від особливостей стін та споруди в цілому.

Найбільш популярні і недорогі матеріали, які добре показали себе протягом багатьох років, можна перерахувати на пальцях однієї руки, але ось два з них, найдешевший і найдорожчий:

1. Пінопласт. Полістиролові плити вже давно використовуються в якості матеріалу для зовнішнього утеплення, тому технологія їх укладання і обробки добре відома і проста. Кожен господар сам може запросто утеплити фасад, виділивши кілька вільних днів. Незважаючи на те, що багато продавців декларують термін служби пінопласту і піноплексу мало не до 50 років, в реальності він буде виконувати функції утеплювача років 20, не більше.

Якщо ми шукаємо простий і недорогий спосіб обробити фасад теплоізоляцією, пінопласт або піноплекс — наш варіант. Для того, щоб позбутися від необхідності подальшої штукатурки стін, можна подумати про покупку пінопластових термопанелей. Звичайно, вони будуть коштувати дорожче, але зате ми заощадимо на штукатурці, а зовнішній вигляд фасаду буде на 100% ефектним.

2. Ековата. Матеріал на основі целюлози. На відміну від спінених полімерів, він повністю доброзичливий до здоров’я людини, оскільки в складі ековати мінімум хімії. У складі також є невелика кількість добавок, які роблять матеріал негорючих і не схильним до гниття. Добре ізолює стіни від шуму.

Наноситься на стіни будинку тільки за допомогою спеціального обладнання методом розпилення. Це і вважається основним недоліком, частина грошей доведеться витратити на роботу фахівців і оренду відповідної техніки. Витривалий і теплий матеріал, але досить дорогий в нанесенні, до того ж після застигання матеріалу стіну доводиться додатково штукатурити або зашивати блокхаусом.

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *