Тернополянка Анастасія Бачинська – п’ята на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики серед дорослих спортсменів у Польщі

У польському місті Щецині завершився чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики. У складі жіночої збірної гідно виступила на цих престижних змаганнях тернополянка Анастасія Бачинська.

Як повідомляє Федерація гімнастики України, Анастасія Бачинська – дебютантка дорослого чемпіонату Європи – завершила виступ на п’ятому місці в багатоборстві. До фіналу Анастасія потрапила, будучи шостим номером, а за підсумками турніру стала п’ятою. Ще одна українка Діана Варінська показала сьомий результат. Загалом, збірна команда України завершила чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики з однією медаллю в активі: сріблом Петра Пахнюка у вправах на паралельних брусах.  До цього українець двічі ставав шостим у фіналах ЧЄ в 2015 і 2018 роках, але цього разу в Польщі він зумів піднятися на п’єдестал пошани. Українець отримав оцінку в 15,333 (6,2 складність і 9,133 виконання) і виборов срібло, поступившись росіянину Микиті Нагорному в 0,133 бала.

Анастасія Бачинська – вихованка відділення гімнастики комунального закладу Тернопільської міської ради «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 імені Юрія Горайського». Тренери спортсменки Тетяна Геращенко, Оксана Першина і Ганна Лев. (На фото Анастасія Бачинська – третя справа).

Кваліфікаційний відбір на чемпіонат Європи Настя пройшла, здобувши на чемпіонаті України зі спортивної гімнастики серед дорослих спортсменів 5 медалей – срібну медаль у багатоборстві та чотири золоті нагороди у кожному окремому виді змагань (вільні вправи, вправи на різновисоких брусах, опорний стрибок, вправи на колоді).